9/11 a NWO

Falešné události

iDnes: Usámův vodní hrob víří konspirační teorie

Alex Jones přichází do českých médií.

Také se domníváte, že teroristické útoky z 11. září 2001 na Světové obchodní centrum byly důmyslným pojišťovacím podvodem naplánovaným temnými silami ve Washingtonu? Pak dávejte dobrý pozor - smrt nejhledanějšího teroristy světa Usámy bin Ládina je  totiž nejspíš jen dalším dílkem do mozaiky obřího spiknutí, které je nám prezentováno jako válka proti terorismu.

Aspoň se to domnívají vyznavači konspiračních teorií, kteří mají po pondělní smrti šéfa al-Káidy dostatek nového topiva pod kotel pochybností. Podle listu The Washington Post se otázky přímo nabízejí.

Kde je Usámovo tělo? Proč byl nejhlednější mudžahedín světa pohřben na neznámém místě v Arabském moři? Proč byla zpráva o jeho smrti zveřejněna jen pár týdnů po oznámení, že Barack Obama bude opět kandidovat na prezidenta?

"Zkuste přemýšlet. Saddámovy syny vystavili všem, aby dokázali, že jsou mrtví. Proč si myslíte, že tak chvatně pohřbili tuhle verzi Usámy bin Ládina do moře? Tohle lživé, vražedné impérium může existovat jen se souhlasem vašeho vymytého mozku - tak zahoďte vlajky a MYSLETE!" napsala na Facebook Cindy Sheehanová, matka vojáka zabitého v Iráku, která se stala symbolem opozice vůči válce.

Usámova smrt opět zmobilizovala armádu aktivistů, kteří zpochybňují oficiální verzi americké vlády o tom, co se stalo 11. září 2001. "Tohle neuspalo jedinou z otázek kolem 11. září," řekl člen hnutí 9/11 Truth Movement Steven Jones. Univerzitní profesor fyziky v důchodu tvrdí, že zřícení newyorských dvojčat se dá nejlépe vysvětlit kontrolovanou demolicí.

Král konspirací


Ozval se i rozhlasový moderátor z texaského Austinu Alex Jones, kterému americká média přezdívají Král konspirací. "Výstraha. Informované zdroje: bin Ládinovo tělo bylo u ledu skoro deset let," hlásá titulek na jeho webové stránce Infowars.com.

Na swém webu vypočítal všechny činitele FBI a šéfy rozvědek z Íránu, Pákistánu a Afghánistánu, kteří po celé roky tvrdili, že bin Ládin je mrtev. Bývalý člen rady pro zahraniční vztahy Steve R. Pieczenik dokonce Jonesovi řekl do éteru v roce 2002, že bin Ládin je mrtev už celé měsíce.

"Obama právě odstartoval svoji předvolební kampaň a dopadení bin Ládina ji pořádně nakopne. Šlo to s ním z kopce, tak použili starý trik. Potřebovali hrdinu. Byl to orwellovsky archetypální vousatý zloduch, který po nás šel. Ale nebojte se, vláda toho zloducha dostala," bouří proti oficiální verzi událostí Jones.

Američané tvrdí, že tělo Usámy bin Ládina hodili do Arabského moře z paluby letadlové lodi Carl Vinson. Muslimská tradice vyžduje, aby byl zemřelý pohřben do 24 hodin a Američané nechtěli, aby se z místa Usámova posledního odpočinku stalo poutní místo extremistů. "Fotografie mrtvoly by neškodila," podotkl ale jeden z uživatelů Facebooku.

Zpráva o zabití Usámy se s nedůvěrou setkala i v českých zemích. "Bin Ládin je mediální fikce. Jak se zrodil, tak také zemřel, za podivných, téměř mystických okolností. Je to moderní pohádka pro dospělé - dobro a zlo. Chceme-li, věřme," řekl portálu Parlamentní listy.cz zástupce vedoucího Kanceláře prezidenta republiky Petr Hájek.


http://zpravy.idnes.cz/fotka-mrtvoly-by-neskodila-usamuv-vodni-hrob-viri-konspiracni-teorie-1kx-/zahranicni.asp?c=A110503_111941_zahranicni_aha
Žádné komentáře