9/11 a NWO

Falešné události

FBI posílala do mešit informátory

Jeden informátor popisuje, jak se infiltroval do mešity a "odhalil 2 teroristy".
Před východem slunce si informátor oblékl bílé islámké roucho. Do knoflíku byla ušita miniaturní kamera a mikrofon byl vmontován mezi jeho klíče od auta.

“Tohle je Farouk al-Aziz, krycím jménem Oracle,” říká, že říkal do klíčů jak sedí v zaparkovaném autě v tiché komunitě na severu Los Angeles.

Agent FBI v utajení - odsouzený padělatel jménem Craig Monteilh se pak se sebral a šel do Islámského centra v Irvine, kde podle něj měl špehovat tucty věřících během hledání potencionálních teroristů.

.

.

.

Věřící řekli, že se Monteilh lepil k Ahmadullahovi Saisi Niazimu, k rozenému afghánci, k instruktorovi arabského jazyka, který byl přítomen na pátečních modlitbách.

V květnu 2007, Monteilh nahrál během jízdy autem rozhovor s Niazim a dalším mužem o džihádu. Monteilh říká, že navhroval odpálení budov a Niazi s tím souhlasil. Agent FBI pozdeji u soudu citoval, že tahle a další nahrané nahrávky jsou důkazem, že Niazi je hrozba.

O pár dní později, Ayloush obdržel telefonát od Niaziho a dalšího muže z auta.

“Řekli, že jim Farouk řekl, že má přístup ke zbraním a můžou odpálit obchodní dům" vzpomíná si Ayloush. “Obvinili toho muže z terorismu.”

Ayloush oznámil FBI informátora FBI. Říká, že agenti vyslýchali Niaziho, který jim řekl to samé, ale Monteilha ani neobvinili..

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/12/04/AR2010120403710.html

Žádné komentáře