9/11 a NWO

Falešné události

Džihádista, který pomohl trénovat atentátníky z Londýna byl USA propuštěn po 5ti letech na svobodu


Americký džihádista, který pomohl zařídit trénikový tábor, kde se učili sebevražední atentátníci z Londýna sestavovat výbušniny, byl po 4 a půl letech z možného 70ti letého trestu propuštěn tiše na svobodu.

Neoznámený rozsudek Mohammeda Junaida Babara a jeho odsezený trest, kvůli něčemu, co New York Times popsal jako to "mimořádnou spolupráci", která začala ještě před jeho zatčením, to zvedá otázky, zda nebyl Babar americký informátor v době, kdy pomáhal trénovat vůdce útoků ze 7.7.2005.

Babar byl uvězněn v roce 2004 – ačkoliv konečný rozsudek byl odložen - po shledání viny u soudu v New Yorku z pěti bodů terorismu. Zařídil tréninkový tábor v Pákistánu, kde se Mohammad Sidique Khan a několik dalších britských teroristů učilo výrobu výbušnin a jak používat bojové zbraně.

Babar se přiznal k tomu, že je nebezpečný terorista, který se scházel s vysoce postavenými členy Al-Kájdy, že poskytoval vyšším členům peníze a zařízení, zbraně a že plánoval 2 pokusy o zabití tehdejšího pákistánského prezidenta Musharaffa.

Ale po dohodě s žalobci, souhlasil Babar se shledáním viny a stal se vládním informátorem výměnou za radikální změnu trestu.

Guardian obdržel soudní záznam, který ukazuje, že 10.prosince 2010 - 6 let po jeho zatčení a shledáním vinným - byl odsouzen k vazbě a pokutě 500 dolarů. Dokument také odhaluje, že Babar strávil 4 roky v nějaké formě vězení a více jak dva roky venku na kauci.

http://www.guardian.co.uk/uk/2011/feb/13/jihadi-train-7-7-bomber-freed


Žádné komentáře