9/11 a NWO

Falešné události

Dny hrůzy


Copak se to asi děje, když za posledních pár dnů jsme o teroristických útocích slyšeli víckrát než obvykle?

Útoky ve stylu těch v Bombaji:

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=678542Hrozba trvá:
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=678651

Londýn/Paříž - Teroristická hrozba, která v úterý vyděsila tři evropské země, možná není zcela zažehnána.

Policie ve Francii, Velké Británii i Německu zůstává v pohotovosti i den po oznámení informace, že Američané získali od muže, zadrženého v Afghánistánu, údaje o plánu několika útoků.

Zpravodajské služby se ale shodují, že nebezpečí trvá.

V Londýně je zesílená ostraha Buckinghamského paláce, Trafalgarského náměstí a Big Benu. V celé zemi je vyhlášen druhý nejvyšší stupeň ohrožení teroristickým útokem.


Planý pumový útok na letadlo a zhrzená milenka:
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=678467

Stockholm - Za vším hledej ženu. A taky nenaplněnou lásku, chtělo by se doplnit poté, co vyplývají na povrch okolnosti falešného bombového poplachu, který v sobotu přiměl k nouzovému přistání ve Švédsku pákistánský dopravní letoun s 273 lidmi na palubě.A teď....iDnes....

Atentátník chtěl zabít 40 lidí. FBI jeho bombu z Times Square vyzkoušela

Američtí vyšetřovatelé vyzkoušeli, jakou škodu by napáchal atentát na Times Square v New Yorku, který v květnu plánoval provést Faisal Shahzad. Američan pákistánského původu prý předpokládal, že bomba v autě zabije asi 40 lidí. Plánoval také druhý pumový útok v New Yorku.

http://zpravy.idnes.cz/video-atentatnik-chtel-zabit-40-lidi-fbi-jeho-bombu-z-times-square-vyzkousela-17s-/zahranicni.asp?c=A100930_103306_zahranicni_aha


Jaké zajímavé naplánování.....

Mimochodem, 5.května jsem napsal tohle:

Lidé poblíž incidentu se zneškodňováním bomby byly zmateni a to proto, že některé budovy byly evakuovány a některé ne.

Klip na Youtube natočený jedním svedkem ukazuje, že lidé poblíž si mysleli, že policie provádí cvičení v čase "útoku".

Svědci, včetně těch, co přidali kometnáře na YT se divili, proč policie evakuovala některé lokace a další ne, většina budov byla evakuována už předtím, zatímco ostatní ne.

I přes fakt, že lidé měli opustit McDonald, policie nezastavila nikoho, kdo vstupoval do divadla vedle. Zaměstnancům bylo dokonce řečeno, ať neodchází a zůstanou v restauraci.

“Nic z toho nedává smysl, protože publikum byla puštěno na West Side Story,” stojí v textu ve videu.

“Byl jsem vlastně na koncertě v divadle Nokia, když se to stalo. Byl jsem překvapen, že policie toho místo neevakuovala." píše majitel videa.

“Zaměstanci se na nás dívali a všichni vypadali zmateně." řekl jeden ze svědků, který také říká, že policie je neinformovala o tom, co se děje, ani neřekla, ať odejdou.

“Teroristé prováděli cvičení nebo policie....určitě to vypadalo jako cvičení." stojí v komentářích pod videem.

Podle dalšího detailu policie prováděla cvičení, které probíhalo okolo místa incidentu,Šerif Lee County Michael Scott řekl WINK News, že během víkendu bylo v New Yorku cvičení s jednotkou na zneškodňování výbušnin. Ať už je jasné nebo ne, cvičení bylo spojeno s tímto incedentem, Scott řekl, že na místě incidentu spolupracoval s New Yorkskou policií. 

“Někdo se mně zeptal, proč nefotím auto, v tu dobu jsem nebyl turista, byl jsem polda a prostě jste cítil nebezpečí." řekl Scott.

Podle novinového článku, Scott byl s jednotkou na zneškodňování výbušnin předtím, než byl zavolán na místo incidentu jen pár hodin předtím.

Jaký měla FBI tedy důvod tu bombu testovat? Já mám pořád za to, že v dnešní době jde všechno spočítat pomocí vzorců a složení výbušniny, ale to asi jen když chtějí strašit nepřímo...

Žádné komentáře