9/11 a NWO

Falešné události

Bývalý pákistánský generál: "Za úniky Wikileaks stojí CIA a Mossad"


Assange je jen užitečný idiot, o tom už nemůže být pochyb.

Bývalý velitel Pákistánské armády říká, že odhalení tajných dokumentů Wikileaks je plán USA na vytvoření rozpolu mezi přátelskými a sousedícími státy.

“USA mají v tomto prsty, tyto zprávy jsou součástí psychlogické operace." řekl v úterý generál pákistánské armády Mirza Aslam Beg pákistánské FNA v Islamabádu.

Dále dodal, že USA mohly těmto únikům informací zabránit, kdyby chtěly a zároveň varovat, že v blízké budoucnosti k odhalení nedojde.

Aslam Beg také zdůraznil, že CIA a Mossad rozjeli pokus na oslabení a destabilizaci Pákistánu a součástí toho úsilí je Wikileaks.

Generál se rozmluvil po odhalení jedné z depší, podle které to v regionu jiskří.

V jedné depeši Wikileaks tvrdí, že Saudsko Arabský král  Abdullah, blízký spojenec Pákistánu, údajně nazval Pákistánského prezidenta Asifa Ali Zardariho hlavní příčinou utrpení jeho země.

Kancelář Páksitánského prezidenta v pondělí odpověděla, že úníky nejsou nic více než "pokus o vytvoření špatné představy mezi dvěma důležitými a bratrskými muslimskými státy”.

http://english.farsnews.com/newstext.php?nn=8909091183

 


Wiki Israel leaks

Kompletní manuál k poslednímu úniku Wikileaks

Podvod jménem Wikileaks

Jsou dokumenty o válce v Afghanistánu schválně vypuštěná propaganda?

Hamid Gul považuje tvrzení, že stojí za obchody z drogami a za vytvářením falešných teroristických útoků za ďábělský nesmysl.

 

Žádné komentáře