9/11 a NWO

Falešné události

Bombový útok v Oklahomě: Co víme 16 let poté


Dnes je 19.dubna, den, kdy si připomeneme, co zkorumpované federální agentury vlády USA udělali před 16ti lety v Oklahomě. Za těch 16 let už nikdo nemůže věřit, že McVeigh jednal sám.

Co už víme 16 let poté....

Tajné operace

Timothy McVeigh byl voják ve válce v Perském zálivu. Terrymu Nicholsovi se pochlubil, že pracoval v tajných operacích a v dopise své sestře dokonce, že jel v pašování drog a vraždách.


Byli jsme požádáni, abychom dobrovolně dělali nějaké práce pro vládu jak na domácí, tak i na mezinárodní úrovni...1./Měli bychom pomáhat CIA pašovat dovážet drogy do USA k financování spousty dalších tajných operací a za 2./ Armádní "poradci" pracují úzce s civilními agenturami, aby utišili každého, kdo způsobí "bezpečnostní riziko"."...Měli bychom být vládou placení zabijáci...to ti dává nový pohled na věci jako Waco atd,---ti byli zavraždění zabijáky.


Vše potvrzuje video ze 3.srpna 1993, kdy rok poté, co byl McVeigh z armády vyhozen, filmový producent Bill Dean natočil McVeigha v tanku na vojenské základně
Camp Grafton v jížní Dakotě.

http://www.youtube.com/watch?v=Xtrrc0-JFqY

Podle knihy Davida Hoffmana
"McVeigh: The Manchurian Candidate", si přátelům v Michiganu McVeigh postěžoval, že mu armáda implantovala mikročip, takový miniaturní transpondér, kterým ho sledují.
Když Timothy McVeigh seděl ve vězení, byl asi 18krát navštíven  psychiatrem Louisem Jollyonem Westem. Joly West byl psychiatr v Los Angelském institutu UCLA a pracoval pro CIA v projektu MK Ultra. Brice Taylorová říká, že v tomto institutu také probíhalo její programování.

http://www.whale.to/b/hoffman.html

To, že byl McVeigh vládní agent také potvrzují dokumenty ATF - agentury pro zbraně a tabák. Spousta lidí viděla McVeigha v Elohim City - ve skupině bilých rasistů, kterou FBI vyšetřovala. Tento dokukent dokazuje, že lídr Elohim City Rober Millar byl 5.dubna 1995 kontaktován McVeighem poté, co kontaktoval půjčovnu dodávek. A navíc, spousta lidí McVeigha v Elohim City viděla osobně.

http://www.apfn.org/apfn/ATF2.jpgATF věděla, že budova exploduje: V době útoku nebyli v budově žádní federální agenti

Popravdě, den před útokem dostala FBI telefonát, že se chystá na budovu útok a další den agenti FBI nedošli do práce.

A aby toho nebylo málo, tak Terry Nichols ve svém čestném prohlášení tvrdí, že McVeigh si stěžoval na agenta FBI LarryhoPottse, který ho prý manipuloval.

Popravdě, je dokázáno, že FBI dostala telefonát den předem a ještě se ho snažla hodit na Nicholse výměnou za doživotní trest.

Více zde:
http://jedenacteho-zari.7x.cz/falesne-udalosti/potvrzeno-fbi-dostala-varovani-o-2.html

Teroristický expert FBI v té době,
Danny Coulsen, se přihlásil 8 a půl hodiny před útokem do místního hotelu. Sám tvrdí, že byl v Dallasu, ale účet z hotelu mluví jinak.

motelreceipt.jpg (81044 bytes)Dále máme Jane Grahamovou, která McVeigha viděla několikrát před útokem v budově, kde  nosily kabely a uniformy.


Nálezy dalších výbušnin

I Přes fakt, že Terry Nichols tvrdí, že McVeigh sestavil o moc slabší bombu než tvrdí, našli záchranáři v budově další výbušniny.
A jak potvrzuje výše zmíněná Jane Grahamová, více lidí slyšelo 2 výbuchy, což také potvrzuje seismograf.


A seznam pokračuje...

Spousta lidí viděla na místě činu McVeigha s jiným mužem, kterému dali jméno Joe Doe 2. Níže můžete vidět portréty. I když podle zdrojů Joe Doe 2 pravděpodobně bombu odpálil, dd té doby daný člověk neexistuje.


    

Dnes už si většina lidí myslí, že za bombovým útokem v Oklahomě stojí více lidí, než McVeigh, Nichols a Froniter. 16 let poté, je ještě spousta otázek, které nebyly zodpovězeny, které byly utajeny a které postupně a těžce budou shledávat světlo světa.

Tady už pravda nemůže být jasnější. Byl to ohavný zločin těch stejných lidí, kteří dva roky předtím odpálili bombu ve WTC a 2 roky poté v Keni - agent John Anticev, který manipuloval s Emadem Salemem, vyšetřoval Bin Ládinovy útoky na ambasády v Tanzánii a Keni.

I když McVeigh hodil vinu na sebe, zakryl spoustu dalších lidí zapojených v tomto ohavném zločinu proti lidem, zakryl zločince, kteří nosí tmavé brýle, žvýkají žvýkačku a hrají si na drsňáky z akčních filmů a zároveň plní touhy jiných.

Oklahoma byla jeden z mnoha případů do skladáčky "Falešný teror", který nás zaplavuje rok co rok s dalším cílem utlačování veřejnosti.

 


Žádné komentáře