9/11 a NWO

Falešné události

Blackwater zaplatil byznysmenovi, aby koupil na černý trh steroidy a zbraně


Texaský byznysmen, který extezivně pracoval v Iráku tvrdí, že mu dal Blackwater peníze, aby koupil steroidy a další drogy pro jejich agenty v Bagdádu, více než 100 zbraní typu AK47 a velké množství munice na Baghdádský černý trh. Howard Lowry, který pracoval v Iráku v letech 2003-2009 také tvrdí, že osobně navštěvoval party Blackwateru, kde měl firemní personál obrovské množství kokainu a hašiše a chodil všude nahý. Na jedné z těchto party údajně jeden pracovník Blackwateru střílel z balkonu z automatické zbraně do budovy plné civilistů. Lowry také říká, že mu bylo řečeno personálem Blackwateru, že jeden z mužů, který užívá steroidy si koupil tajné detaily o L. Paulu Bremerovi, tedy šéfovi Coalition Provisional Authority (CPA). Lowry také tvrdí, že se vlastník Blackwateru, Erik Prince, snažil získat jeho pomoc, aby vyhrál zakázku pro Blackwater s vládou Iráku, která používala bezpečnostní agenturu Greytone, kterou Prince vlastní. Důvodem bylo podle Lowryho zatajit vztah Greystonu k Blackwateru.


Lowry učinil prohlášení kvůli žalobě, kterou vnznesli dva bývalí zaměstnanci Blackwateru. Žaloby byla podána v roce 2008 Bradem a Melanem Davisovými. Oba dva podezřívají Blackwater, že se snažil naúčtovat vládě prostituci svých mužů v Afghanistánu a striptérky v New Orleans po hurikánu Katrina. Podle žaloby z toho podvodu osobně profitoval Prince. Lowryho svědectví je teď u soudu přístupné.

http://www.thenation.com/blog/154977/us-businessman-blackwater-paid-me-buy-steroids-and-weapons-black-market-its-shooters

Blackwater provádí v Pákistánu falešné teroristické útoky

Žádné komentáře