9/11 a NWO

Falešné události

Bin Ládinova dcera tvrdí, že Bin Ládina napřed zajali a pak zastřelili


Opět to začíná být velmi zajímavé....USA opět mění historky jak náboje ve svých samopalech. Propaganda pokračuje nicméně dál.

Tato dvanáctiletá dívka byla jedním ze šesti dětí, které se při zásahu amerického komanda nacházely v bin Ládinově rezidenci.

Podle pákistánských vyšetřovatelů dcera vypověděla, že bin Ládin byl nejdřív zajat a až poté zastřelen před ostatními členy rodiny.


http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/usama-byl-nejprve-zajat-a-az-pote-zastrelen-tvrdi-to-jeho-dcera.html


ČT: Podivné Americké verze zásahu


http://www.ct24.cz/svet/122926-podivne-americke-verze-zasahu-bin-ladin-ve-skutecnosti-nebyl-ozbrojen/


Spojené státy upřesnily popis zásahu proti předákovi teroristické sítě al-Káida Usámovi bin Ládinovi. Podle nových informací nebyl bin Ládin během zásahu americké jednotky ozbrojen. Američané přitom původně tvrdili, že nejhledanější terorista světa se aktivně zúčastnil přestřelky s jejich jednotkou a během ní byl zastřelen. Usáma bin Ládin zemřel po dvou střelách do hrudníku a do hlavy.

O přestřelce mezi bin Ládinem a americkými vojáky přitom v pondělí informoval hlavní poradce amerického prezidenta pro boj s terorismem John Brennan. Řekl také, že bin Ládin anebo jeho okolí použili jednu z bin Ládinových manželek jako živý štít. Nyní se ukazuje, že poradce si zřejmě spletl dvě různé ženy. Podle nových informací byla teroristova manželka při americkém útoku zraněna a před jeho smrtí byla ve stejné místnosti jako bin Ládin jiná žena.

Podle nových informací byla teroristova manželka při americkém útoku pouze zraněna na noze a při útoku zahynula jiná žena. Mluvčí Bílého domu Jay Carney dnes také řekl, že neví, zda bin Ládinova žena skutečně sloužila jako živý štít. Mluvčí nicméně zdůraznil, že američtí vojáci se maximálně snažili, aby při útoku byli chráněni lidé, kteří nekladli odpor.Poslední komentáře
05.05.2011 11:47:46: Mrtvoly vypadají jak vytažené z mražáku, co ten ocas vrtulníku na dvorku, kde je zbytek? Tak nějak v...