9/11 a NWO

Falešné události

Bin Ládin se objevil ve videu Al-Káidy k výročí 11. září

Teroristická síť Al-Káida zveřejnila v pondělí na internetu video k desátému výročí útoků z 11. září. Objevují se na něm záběry zabitého vůdce Usámy bin Ládina, jeho poselství americkému lidu i projev nového vůdce Ajmána Zavahrího, který ocenil tzv. arabské jaro.

O hodinovém videu nazvaném Úsvit bezprostředního vítězství informovala podle agentury AFP skupina SITE, která monitoruje stránky islámských radikálů.

Bin Ládin na videu varuje Američany, aby „neupadli do otroctví“ velkých společností a „velkého židovského kapitálu“.

Doporučuje také Američanům, aby si přečetli knihu Obamova válka od Boba Woodwarda, která ukazuje detaily hádek o vojenská rozhodnutí a také tvrdí, že Obamův volební slogan „Yes, we can“ byl lživý.

Zavahrí v dlouhém projevu mluví jak o smrti bin Ládina, tak o arabském jaru, a to v překvapivě pozitivním duchu. Jeho podpora revolucím v arabských zemích je podle SITE v rozporu s tím, co se píše v médiích, která uvádějí, že Al-Káida odmítá revoluci. Zavahrí vlnu povstání oceňuje, nicméně doufá, že změny „povedou k upevnění skutečného islámu a vlády na základě práva šaría“.

„Lidové revoluce jsou druhem vítězství pro USA, stejně jako tomu bylo v případě útoků z 11. září, stejně jako je jsou vítězstvím neúspěchy v Afghánistánu a v Iráku,“ praví se zřejmou ironií.

Zmiňuje také, že ve skutečnosti USA nebojují proti jednotlivcům, jako byl bin Ládin, nebo skupinám lidí, nýbrž proti všem muslimům. „Přirozená arogance Ameriky ji vede k tomu, že popírá fakta, jako že čelí nárůstu muslimské populace, která může být se svolením Alláha příčinou její porážky a pádu.“

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/244451-bin-ladin-se-objevil-ve-videu-al-kaidy-k-vyroci-11-zari.html

Žádné komentáře