9/11 a NWO

Falešné události

Bílý dům tvrdí, že 4 roky stará Bin Ládinova nahrávka je nová

Není to rozhodně naposled.

Muž, který sedí a dívá se na Bin Ládina v televizi je o hodně starší než Bin Ládin na třech stejných nahrávkách s jiným pozadím.


Vlevo Bin Ládin z videa, vpravo Bin Ládin před 9/11. I když je tam rozdíl alespoň 12 nebo 13 roků, za tu dobu člověku ale nezmění tvar ucha. Jistě víte, že Bin Ládin byl levák a na videu přepíná televizi pravou rukou.


http://www.davidicke.com/images/stories/May20113/ears.jpg


V roce 2007, přední institut Pentagonu SITE zveřejnil nahrávku Bin Ládina. Pamatujte - není vůbec šedivý narozdíl od jiných fotografií a videií. Vlevo 2007 a vpravo 2011. Jediný rozdíl bude v barevném pozadí.


Na dalších, které údajně nahrál v roce 2010, vypadá úplně stejné, jako na těch z roku 2007.
A navíc, jestli jsou tato videa z konce roku 2010, tak tento člověk se nepodobá Bin Ládinovi ve videu, kde se dívá na televizi, protože není tento člověk není tak starý.
V červenci 2007 se média chlubila novým videem s řečí Bin Ládina. Jenže byla skoro 6 let stará, nafilmovaná v říjnu 2001 a později vydána IntelCenter, sesterksou organizací v říjnu 2003.

Malé porovnání:Organizace SITE je fakticky kontraktor Americké vlády, ročně dostává od Strýčka Sama 500 tisíc dolarů a už několikrát byla odhalena, jak vysílá falešná videa A-Kájdy. Doména webu SITE je hostována na serverech ve Washingtonu, které jsou umístěny mezi Ministertsvem pro vnitřní bezpečnost a Izraelskou ambasádou.


Žádné komentáře