9/11 a NWO

Falešné události

Atentátník z Times Square dostal doživotí


...nic jiného se ani očekávat nedalo.

Pákistánec Faizál Šahzád, který se v květnu neúspěšně pokusil na slavném newyorském náměstí odpálit bombu ukrytou v automobilu, byl v úterý odsouzen k doživotnímu trestu.

Ačkoliv se Šahzád ke svému činu přiznal, nepomohlo mu to. O nižší trest ani neusiloval.

Podle vyšetřovatelů by bomba, kterou na náměstí přivezl v Nissanu Pathfinder, způsobila na tradičně přeplněném Times Square masakr. Ukázalo se navíc, že v New Yorku plánoval o dva týdny později další atentát.

Bomba neexplodovala jen díky tomu, že byla špatně sestavena. Nálož byla tak mocná, že by podle policie zabila v širokém okolí desítky osob.


http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=679174


Jak se celý útok ve skutečnosti odehrál

5.května 2010 jsem přeložil článek z infowars.com.

Mimochodem, 5.května jsem napsal tohle:

Lidé poblíž incidentu se zneškodňováním bomby byly zmateni a to proto, že některé budovy byly evakuovány a některé ne.

Klip na Youtube natočený jedním svedkem ukazuje, že lidé poblíž si mysleli, že policie provádí cvičení v čase "útoku".

Svědci, včetně těch, co přidali kometnáře na YT se divili, proč policie evakuovala některé lokace a další ne, většina budov byla evakuována už předtím, zatímco ostatní ne.

I přes fakt, že lidé měli opustit McDonald, policie nezastavila nikoho, kdo vstupoval do divadla vedle. Zaměstnancům bylo dokonce řečeno, ať neodchází a zůstanou v restauraci.

“Nic z toho nedává smysl, protože publikum byla puštěno na West Side Story,” stojí v textu ve videu.

“Byl jsem vlastně na koncertě v divadle Nokia, když se to stalo. Byl jsem překvapen, že policie toho místo neevakuovala." píše majitel videa.

“Zaměstanci se na nás dívali a všichni vypadali zmateně." řekl jeden ze svědků, který také říká, že policie je neinformovala o tom, co se děje, ani neřekla, ať odejdou.

“Teroristé prováděli cvičení nebo policie....určitě to vypadalo jako cvičení." stojí v komentářích pod videem.

Podle dalšího detailu policie prováděla cvičení, které probíhalo okolo místa incidentu,Šerif Lee County Michael Scott řekl WINK News, že během víkendu bylo v New Yorku cvičení s jednotkou na zneškodňování výbušnin. Ať už je jasné nebo ne, cvičení bylo spojeno s tímto incedentem, Scott řekl, že na místě incidentu spolupracoval s New Yorkskou policií. 

“Někdo se mně zeptal, proč nefotím auto, v tu dobu jsem nebyl turista, byl jsem polda a prostě jste cítil nebezpečí." řekl Scott.

Podle novinového článku, Scott byl s jednotkou na zneškodňování výbušnin předtím, než byl zavolán na místo incidentu jen pár hodin předtím.

<


Článek z London Telegraph

Generál major Athar Abbas, tiskový mluvčí armády, říká, že tvrzení, že atentátník je spojen s místním Talibanem by mělo být bráno se "špetkou soli".

"Každý může říkat cokoliv, ale zda tato se tato organizace posunula výš je sporné. Nemyslím si, že na mají na to se dostat výš". řekl.

Útok má pravděpodobně zesílit tlak na Pákitánksou armádu, aby začala novou ofenzivu v jížním Waziristánu, tedy něco, čemu se doposud vyhýbalo. Američtí a Evropští představitelé už dávno říkali, že spousta plánů teroristů byla vymyšlena v tomto regionu.

Mluvčí armády odmítl tvrzení, že Faisal Shahzad ve Waziristánu podstoupil trénink.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/asia/pakistan/7681354/Pakistan-denies-Taliban-link-with-accused-Times-Square-bomber.html

Starý známý scénář...

Tento teroristický čin měl zřejmě stejný vzorec, jako jsme mohli vidět u Oklahomy, 9/11, Londýna atd.- cvičení, útok, přiznání. Jinými slovy - další útok, který prospěl těm pravým.


Žádné komentáře