9/11 a NWO

Falešné události

Atentátník z Portlandu byl podle přátel a obhajoby přemluven FBI

Mohamed Osman Mohamud, teenager z Orlanda, byl podle jeho přátel a obhajoby přemluven k odpálení dodávky. A není to první ani poslední případ.


Během slyšení říkal muž, se kterým hrál Mohamud basketbal, že teenager se nemohl takové akce účastnit bez zapojení FBI, oznámil Associated Press. “Když si s někým dobře promluvíte, bude přesvědčen, aby něco udělal." řekl 20ti letý Muhahid El-Naser. U soudu udělal podobné prohlášení veřejný obhájce Stephen Sady, který zmiňoval nepřiznání Mohamudovy viny.

Fedrální žalobci vedení Obamovým nejlepším poldou Ericem Holderem trvají na tom, že Mohamud byl svolný parcipant, který chtěl odpálit bombu při rozsvícení vánočního stromku v Portlandu. Holder obhajoval operaci FBI, říkal, že hned jak operace začala, tak si Mohamud "vybral každý krok" ve vymyšleném plánu FBI.

Holder a Ministerstvo spravedlnosti tlačí tento absurdní případ a obhajují Mohamudovo navádění, protože vláda potřebuje pevný tým domácích obětí a citlivých teenagerů, aby mohla argumentovat na zvýšený a rozšířený domácí policejní stát.

http://www.prisonplanet.com/friends-defense-say-teenage-portland-patsy-set-up-by-fbi.html

Tohle není první ani poslední případ přemluvení FBI k teroristickém útoku. FBI je samozřejmě mimo podezření, protože daného člověka stačilo lehce přemluvit a nic ho neobhají předtím, zda by to udělal bez FBI. Je to sviňárna.

Vymyslela FBI bombový útok na metro?

Navádění FBI zvyšuje riziko teroru

FBI nastražila past na teroristu

FBI zaplatila informátora, který navedl podezřelé k útokuŽádné komentáře