9/11 a NWO

Falešné události

Al-Kájda připravuje novou ricinovou bombu

Al-Kájda na Arabském poloostrově, kterou vede host Pentagonu a už jednou zabitý Anwar al-Awlaki, připravuje novou bombu.

Americké úřady se stále více obávají, že jemenská odnož teroristické sítě Al-Káida chce vyrobit smrtelný jed ricin a použít ho při útocích na Spojené státy. V pátek to s odvoláním na nejmenované zdroje a utajované zprávy zpravodajců uvedl deník The New York Times (NYT).

Blízkovýchodní větev Al-Káidy podle článku usiluje o získání velkého množství semen skočce obecného, která toxický ricin obsahují. Semena a další chemikálie chce ukrýt v provincii Šabva na jihu Jemenu.

Teroristé prý zřejmě mají v úmyslu obalit jed kolem malého množství výbušné látky, která by při explozi smrtící substanci rozptýlila do okolí. Bombu zamýšlí odpálit v uzavřených prostorách jako nákupní středisko, stanice metra nebo letiště. Podle nejmenovaných vysoce postavených amerických činitelů ale nic nenaznačuje, že by takový útok bezprostředně hrozil.

http://zpravy.ihned.cz/svet-usa/c1-52569100-al-kaida-pripravuje-novou-ricinovou-bombu-boji-se-americane?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed


Žádné komentáře