9/11 a NWO

Falešné události

9krát mrtvý Bin Ládin nejspíš zabit naposled


Napřed média psala, že fotografie mrtvého Bin Ládina je podvod a teď píší, jak ho identifikovala jeho žena a DNA.
Jenom Wikileaks a USA neustále tvrdili, že Bin Ládin je naživu.(více zde)


Bin Ládin a poradce pro národní bezpečnost prezidenta Jimmyho Cartera Zbygniew Brzezinski
 
Bin Ládin zemřel 1.května, stejně jako Hitler. Možná proto, aby si lidé  k Hitlerovi přiřadili. 1.května 1776 také Adam Wieshaupt sepsal cíle, které jsou potřeba v ovládnutí světa.

Jak se ale ukazuje, Bin Ládin je mrtvý už několik let.

V červnu 2001 byl Bin Ládin převezen do Americké nemocnice v Dubaji na léčbu ledvin. Podle zdrojů Francouzské rozvědky byl zde navštíven místním agentem CIA. Když se dotyčný agent později pochlubil svým přátelům, byl okamžitě povolán zpět do Washingtonu.

V podvečer 11.září  zůstal Bin Ládina v Páksitánské vojenské nemocnici pod dozorem Pákistánské ISI, ekvivalentu CIA s úzkými vazbami na Americké výzvědné služby.V říjnu 2001 se Bin Ládin objevil na videu, kde měl vojenské oblečení a islámskou čepičku a vypadal bledě a vyzáble. V prosinci 2001, byla vydána další videokazeta, tentokrát ukazující vážné němocného Bin Ládina, který patrně nemohl hýbat se svou levou rukou.

Pak 26.prosince 2001, oznámila Fox News příběh Pakistan Observer, že Afghánáský Taliban oficiálně prohlásil koncem měsíce Bin Ládina za mrtvého. Podle zprávy, byl pohřeben 24 hodin hodin poté v neoznačeném hrobě podle praktit  Wahhábismu.

Podle úředníků ale pořád žil v jeskyni.

18.ledna 2002 oznámil Pákistánský prezident Pervez Musharraf tiše: Upřímně, myslím si, že je mrtvý."

17.července 2002 budoucí šéf protiteroristického oddělení FBI Dale Watson řekl na konferenci pořádkových sil, že "si osobně myslí, že už s námi není" a přidal že "není žádný důkaz, který by to podpořil."

V říjnu 2002 Afghánský prezident Hamid Karzai řekl CNN: "Chtěl bych věřit, že je mrtvý."

V listopadu 2005 senátor Harry Reid odhalil, že mu bylo řečeno, že možná zemřel v říjnovém zemětřesení v Pákistánu.

V září 2006 unikla zpráva Francouzské rozvědky předpokládala, že zemřel v Pákistánu.

2.listopadu 2007, řekla bývalá ministrně Pákistánu Benazir Bhuttová Al-Jazeeře, že Usáma bin Ládin byl zavražděn Omarem Seikhem.

V březnu 2009 bývalý zahraniční úředník Americké tajné služby a profesor mezinárodní vztahů na Bostonské univerzitě Angelo Codevilla řekl: “Všechny ty důkazy nasvědčují, že je pravděpodobnější, že dnes žije Elvis Presley než Usáma bin Ládin."

V květnu 2009 Pákistánský prezident Asif Ali Zardari potvrdil, že jeho "zdroje v Amerických výzvědných agenturách" neslyšely o Bin Ládinovi 7 let a potvrdil "Nemyslím si, že žije.

Dokonce i česká média včera psala o tom, jak je fotografie mrtvého Bin Ládina podvod, ale nakonec se podřídila zahraniční agenturám a přesvědčila lidi, že je mrtvý,

Dokonce i kreténismus na tn.cz tuto zprávu více rozebral.

http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/smrt-usamy-fotka-mrtveho-teroristy-je-podvrh-tvrdi-grafici.html

Dále tu máme agenty CIA, kteří tvrdili, že falšovali videa s Bin Ládinem.

http://srsen.wordpress.com/2010/08/30/byvali-predstavitele-cia-ano-falsovali-jsme-videa-s-bin-ladinem-a-sadamem-hussajnem/

A když už jsme u těch mrtvých teroristech, tak tohle je jen jeden z mála případů. A co takový Anwar al-Awlaki?

A co takhle tvrzení, že si vzali fotku, DNA a hodili ho do moře? Tohle má být jako vtip? To, že na Gitmu mučili vězně kvůli tomu, že byli muslimové a že by se jinak nepřiznali, bylo zajisté správné. Stejně tak asi tak pohled na náboženství a hození Bin Ládinova těla do moře. Sám Bush říkal (mimo to, že ho OBL nezajímá a že neví, kdo to je), že s takovýma lidma nebudou mít slitování, což na Gitmu nemají, ale Bin Ládina z úcty k víře hodí do moře. Tomu se tak asi dá věřit....

Bin Ládin je už asi politická mtrvola. Když už pomohl v roce 2004 při prezidentských volbách Bushovi tím, že podpořil Kerryho, Clintonovi tím, že odpálil ambasády v Keni a Nairobi, tak teď naposled Obamovi. Ten miluje Photoshop.

A je načase se konečně probudit, protože Wikileaks naposledy tvrdila, že pokud USA zabijí nebo chytí Bin Ládina, odpálí Al-Kájda v Evropě jadernou bombu.


 

Žádné komentáře