9/11 a NWO

Falešné události

Teroristická síť Al-Káida zveřejnila v pondělí na internetu video k desátému výročí útoků z 11. září. Objevují se na něm záběry zabitého vůdce Usámy bin Ládina, jeho poselství americkému lidu i projev nového vůdce Ajmána Zavahrího, který ocenil tzv. arabské jaro.

DHS: Ztratili jsme vlastní výbušniny při živém cvičení na letišti ve Phoenixu. Po dvou dnech hedání si policie myslí, že někdo tašku se dvěma tubami výbušnin ukradl, ale ujišťují, že bez řádné odbornosti ji člověk nepoužije.

Chybí tu ale jedna věc - cvičení nebylo ve stejnou dobu. Je to jednoduché - Breivik říkal, že byla zácpa a dostal se tam pozdě. Říkal, že to chtěl udělat ráno, ale dostal se do zácpy. Tohle cvičení se provádělo ráno a skončilo pár minut před skutečným útokem.

Když to bylo ještě aktuální, tak jsem tu mluvil o tom, jak se Breivik na ostrov zpozdil a spoustu dalších věcí. Poslední týdny se na tyto věci objevily částečné odpovědi a myslím, že by bylo blbé neuvést věci na pravou míru.
Al-Kájda na Arabském poloostrově, kterou vede host Pentagonu a už jednou zabitý Anwar al-Awlaki, připravuje novou bombu.
1  
2  
3  
..  
10  
20