9/11 a NWO

Dokumenty, videa


V prvním díle nové série Jesse a jeho tým vyšetřují vojenskou laboratoř na Plum Island....Laboratoř se nachází na ostrově Plum Island kousek od New Yorku a od svého vzniku po 2.světové válce (byla založena nacisty) na ni probíhají různé experimenty. Dodnes je jasné, že tato laboratoř stojí za rozmnožením lymské boreliózy, mutací zvířat (Montauk příšera) a experimenty na lidech. Tým se nakonec dozví, že vláda tuhle laboratoř plánuje přestěhovat z ostrova přímo do centra Kansasu. Jesse se tedy vydá blíž k základně, ale narazí na problém: Národní bezpečnost vyhrožuje námořníkům ztrátou licence, jestli tam Jesseho Venturu přepraví...

Díl zatím bez titulek zde.

Ke stažení zde (nutná registrace).

Tyto záběry byly vydány díky zákonu o svobodném přístupu k informacím. Trochu jsem to spojil a udělal k tomu titulky a zde je výsledek. Není vyloučeno, že příjdou ještě další videa.
Blázinec na Manhattanu a exploze WTC č.7.....kolik důkazů ještě ostatní potřebují?

David Ray Griffin v rozhovoru pro jedno rádio prezentuje důkazy ze své knihy "Osama bin Laden: Dead or Alive.

Vyšel nový dokument o útocích v Londýně - 7/7 Big Picture, bohužel ale titulky na něj nemám a pochybuju že někdo dělat bude, ale kdyby někdo chtěl ať napíše, můžu mu dát linky na stažení.

"Americká Al-Kájda" tvrdí, jak provede útoky v USA apod. Ale kdo doopravdy jsou Adam Gadahn a jeho zástupce Yousef al-Katah?

V roce 1998 vystoupili Ted Gunderson, Brice Taylorová, Barbara Hartwellová a Chip Tantum v pořadu televize v Chicagu. Tento přenos byl často přerušován kvůli svému obsahu.
Operace Iran Contra byla tajná operace CIA, kdy nechávali převážet do Nikaragui zbraně výměnou za drogy.

Ted Gunderson mluví o falešném teroru, o satanistickém kultu, kvůli kterému sedí ve vězení špatný člověk, o tajné operaci CIA "Finders" a řetězci mezinárodního převážení dětí.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8