9/11 a NWO

9/11

Guliani se pobouřil proti výroku, že OBL je nevinný...

V článku FOXNews.com o výroku porty Holanhdské televize týkající se odmítnutí viny Usámy bin Ládina v zapojení plánování útoků z 11.září 2001,se dřívější starosta New Yorku Rudy Giuliani rychle pobouřil tomuto proti tvrzení.

Ve zprávě deníku Hollywood Reporter 9.dubna, televizní porota v Holandsku ‘rozhodla,že není žádný důkaz,že Bin Ládin byl organizátorem útoků z 11.září’.V televizi obhájce Gerard Spong pochyboval o účasti OBL v plánování útoků. Po krátké debatě porota potvrdila,že není žádný realný důkaz spojující šéfa Al-Kájdy s 11.zářím. Spong také argumentoval tím, že ‘přiznání’ bylo učiněno někým,kdo se podobal jen OBL podobal.


 ‘Je to takové bizardní a nerozumné rozhodnutí’, řekl Giuliani,Dále přidal, že tohle tvrzení jen naplňuje konspirační teorie.

Účinkováním dvojníků na videonaharávkách ukazuje na fakt, že 11.září není zmíněno na Bin Ládinově plakátu FBI,Spong vzkázal na obranu Gulianimu. Giuliani řekl FOXNews.com:

‘Zpráva je velice znepokojivá.Je to velmi nerozumné rozhodnutí založené na důkazech,které byly nashromážděny vyšetřovací komisí, který vyvodila,že Bin Ládin byl mozek útoků.Je to neslučitelné s těmito zjištěními.’


zdroj : infowars.com


Žádné komentáře