9/11 a NWO

9/11

Bývalý guvernér: Americká vláda chránila únosce z 11.září

Bývalý senátor a guvernér Floridy na MSNBC řekl, že minimálně dva z údajných únosců z 11.září mělo asistenci od Saudské Arábie. Graham nedávno vydal novelu  Keys to the Kingdom. MSNBC řekl, že je založen na pravých informacích.


Graham řekl, že je zde spousta nezodpovězených otázek týkajících se role Saudské Arábie. Ptal se také, proč vláda bránila kongresu získat informace o 11.září 2001 a jejich vztahy se Saudskou Arábií.

V roce 2009 Bushova administrace odmítla vydat zprávu kongresu týkající se možného spojení mezi úředníky Saudské Arábie a únosci. Bush řekl, že nemohl vyhovět žádosti Saudského ministra zahraničí očistit Arabské království, protože publikace by mohla ublížit tajným operacím USA, podle této zprávy.

Zdroje odhalily, že začerněná sekce zprávy popisuje cestu peněz mezi Saudskou Arábií a podporovateli Al-Kájdy.

Graham nezmínil, že CIA a Pákistánská ISI také dotovala skupiny v Afghanistánu, které by se daly nazývat Al-Kájdou. Tohle odhalení je pravděpodobný důvod toho, proč Bush tajil informace o útocích před kongresem.

“Mezi roky 1978-1992, Americká vláda vsypala 6 miliard (některé odhady se šplhají až do 20ti miliard) dolarů na zbraně, trénink a k dotování frakcí mudžahedýnů." napsal Norm Dixon. “Další západní vlády, jako na ropu bohatá Saudská Arábie, začaly také. Bohatí Arabští fanatici, jako Usáma bin Ládin poskytly další miliony."

Amercká politika pro Afghanistán byla vytvořena poradcem pro národní bezpečnost Jimmy Carterem Zbigniewem Brzezinskim a byla následována jejich nástupci. "Jeho plán šel mnohem dál než jednodušše donutit Sověty se stáhnout." poznamenal Nixon, "radši zbrojit a pečovat o mezinárodní hnutí k šíření islámského fanatismu do Muslimských Asijských Sovětských republik k destabilizování Sovětského svazu."

Bylo to také využito po 11.září 2001 k ospravedlnění války proti teroru a k propagandě hrozby radikálního islámu.

Grahamova kniha a jeho obvinění, že USA tajily Saudy a chránily únosce by měly být využity tiskem pro další vyšetřování útoků z 11.září.

http://www.infowars.com/bombshell-saudi-and-u-s-governments-protected-hijackers/
Žádné komentáře