9/11 a NWO

Vojenská cvičeníMezi zářím 2000 a červnem 2001 Federální úřad pro letectví , FAA nechal, v 67 případech, pronásledovat zbloudilá letadla stíhačkami.Toto pronásledování narušitelů je rutinní procedura a většinou k němu dochází do 10ti minut od zaznamenání prvních problémů jako např. trvalá ztráta radiového spojení nebo ztráta signálu transponderu nebo při letu mimo kurz.Dle oficiálních zdrojů se ráno 11. září čtyři dopravní letadla odchýlí od daného kurzu a přestanou komunikovat a ani jedno z nich není pronásledované

Jak se může stát, při čtyřech různých incidentech, v jeden den, že vojenská i zpravodajská infrastruktura za bilión dolarů, prostě selže?

 

 

Američtí vojenští plánovači přesně takové scénáře předvídali a cvičili.

Jak bylo uvedeno USA TODAY,dva roky před útoky severoamerické velitelství protivzdušné obrany NORAD pořádal cvičení se stíhačkami pronásledující unesená letadla, která měla za cíl WTC.

Také plánovači z Pentagonu předvídali útok pět měsíců předtím, než se udál. Podle emailu z Pentagonu z Dubna 2001 chtělo letectvo uspořádat cvičení, kde by teroristé unesli dopravní letadla a použili je proti Pentagonu.A to za účelem zjištění času na vypuštění stíhaček. Ale podle emailu z Pentagonu byl plán nakonec zrušen,protože se zdál až příliš nerealistický…

 

Cvičení Amalgam Virgo

 

Konalo se 1. a 2.června 2001 a simulovalo úspěšné teroristické útoky.Cílem bylo zaměřit se na nekonvenční nebezpečí, včetně únosů letadel.

Plán zahrnoval: 1)Únos dopravního letadla,které potom narazí do Kapitolu.

                            2)Druhá část se před 11.zářím neuskutečnila.2 letadla,opravdoví piloti a agenti  FBI se měli letadlo a dostat na bezpečné místo.

 

Na titulní straně byl …..

Usáma bin Ládin

A 11.září probíhalo hned několik vojenských cvičení.Konkrétně 4.

 

 

„Ne, nemohlo nás to nijak negativně ovlivnit, spíše naopak, jak řekl generál Eberheart,

který v tu dobu velel NORADu, když vypovídal před Komisí pro 11. září, věřím, věřím, že jim řekl, že to naší schopnost reagovat vylepšilo.Probíhaly dvě velitelsko-štábní cvičení,jedno cvičení Ministerstva spravedlnosti,které s ostatními třemi nemělo nic společného, k tomu ještě probíhala skutečná akce,protože blízko Aljašky byla zpozorována aktivita ruských bombardérů.“

general Richard Myers

 

 

 

Cvičení Vigilant Guardian

 

11. září byl druhý den cvičení Vigilant Guardian,bylo pořádané náčelníky štábů a NORADem.Simulovalo unesená letadla na severovýchodě Spojených států.Vigilant Guardian je součástí

operace Global Guardian,masivního cvičení pro případ Armagedonu,které probíhalo na letecké základně Offutt spolu s NORADem. Původně byl Global Guardian plánován na září, ale byl přesunut na září. Cvičení bylo údajně zrušeno potom, co byla zasažena druhá Věž WTC.

 

 

Cvičení Northern Vigilance

 

Stíhačky byly poslány do Kanady a na Aljašku monitorovat cvičení ruských Migů. Northern Vigilance,

také vkládalo falešné údaje na obrazovky vojenských radarů tzv. "duchy".

Tyto informace simulovaly zbloudilá letadla, která se účastníkům cvičení jevila jako reálná.

Ten den se honilo hodně "duchů".Tři F-16 ze základny Andrews,která je 24 km od Pentagonu,byly poslány 330 km daleko na tréninkovou misi nad severní Karolínou.

 

 

Fort Belvoir, základna armády nacházející se 16 km od Pentagonu, se připravuje na cvičení,které mělo prověřit její bezpečnost v případě teroristického útoku.

Zaměstnanci v kancelářích pro Krizový management, na 23. podlaží budovy WTC 7,pokračovali s přípravami

na TRIPOD, výcvik na biologický útok plánovaný na 12. září.

Národní zpravodajský úřad ve Virginii,začal v 8:35 cvičení,vedené týmem ze CIA v němž narazí letadlo do jejich budovy.