9/11 a NWO

Ted GundersonTed Gunderson byl 28 let úspěšným agentem FBI. Během své kariéry si vyzkoušel snad všechny posty a když v roce 1971 odcházel do důchodu, byl šéfem FBI v Los Angeles.

Od roku 1971 provozuje vlastní vyšetřovací firmu a shromažďuje důkazy o rostoucí korupci ve vládě. A to konkrétně tajná operace CIA "Finders", tedy mezinárodní převážení dětí, případ doktora, který údajně vyvraždil svou rodinu (má důkazy, že za tím stojí satanský kult, ale dívka, která svědčila proti je prý nedůvěryhodná a informátor FBI) a spoustu dalších kauz, o kterých nikdy média neinformovala.

Ted Gunderson a Brice Taylorová


Brice Taylorová je obětí Mk Ultra ovládání mysli, ve videu popisuje, jak jí naprogramovali tak, aby měla fotografickou paměť a pamatovala si dokumenty, krom toho byla také využívána jako prostitutka a lidem ve vládě USA sloužila pro vydírání.

Ted Gunderson o falešném teroru

Ted Gunderson mluví o falešném teroru, konkrétně o bombovém útoku na WTC v roce 1993 a 9/11 a protiteroristických zákonech, které byly poté schváleny.Ted Gunderson o případech, které vyšetřoval

Ted Gunderson v roce 2006, mluví o falešném teroru, operaci CIA "Finders", o dětských aukcích a pedofílii.
Ovládání mysli jde na veřejnost
(1998)

V roce 1998 vystoupili Ted Gunderson, Brice Taylorová, Barbara Hartwellová a Chip Tantum v pořadu televize v Chicagu. Tento přenos byl často přerušován kvůli svému obsahu.

Brice Taylorová a Barbara Hartwellová byli obětmi ovládání mysli a Chip Tatum bývalý agent CIA, který dělal v tajných misích po celém světě, včetně pašování drog ve skandálu Iran Contra.


Chip Tatum, stejně jako Ted Gunderson, shromažďoval důkazy o vládní korupci a mluvil o pašování drog pro George Bushe. Tohle bylo bohužel jeho poslední televizní vystoupení, v roce 1998 zmizel a v roce 2007 bylo v Panamě vyplaveno jeho znetvořené tělo, před svou smrtí byl krutě mučen.

Barbara Hartwellová se zase obrátila proti všem a obvinila Teda Gundersona, Alexe Jonese a spoustu dalších takových lidí, že jsou agenty CIA.


Další brzy příjdou....

The Gunderson Report on the Bombing of the Alfred P. Murrah Federal Building-Oklahoma City, Oklahoma.pdf, (11MB)

Opravdu hodně detailní vyšetřovací zpráva Teda Gundersona, včetně článků z novin a dalších zajímavých informací.
Ted Gunderson - The Finders Report.pdf, (5.08MB)

Operace CIA v unášení a převážení dětí.