9/11 a NWO

Scull & Bones

Lebky a Hnáty jsou zde dodnes také.


 

Bratrstvo Lebka a hnáty vzniklo v 30. letech 19. století a brzy uvítalo ve svých řadách synky z nejvlivnějších amerických rodin - Rockefellery, Tafty a Harrimany. Na dlouhém seznamu členů má dnes tři prezidenty, desítky soudců a činitelů CIA a stovky finančních magnátů. Mezi rodinnými klany však zaujímá výjimečné postavení právě rodina Bushova - v bratrstvu bylo Bushů celkem devět, včetně prezidentova otce, 41. hlavy USA, a také dědečka. Na členství se prý nyní připravuje Bushova dcera Barbara, která na Yale studuje. Právě ona však byla málem zdrojem rodinného konfliktu - její strýc Jonathan Bush v roce 1992 rozpoutal uvnitř řádu kampaň proti členství žen, avšak v tajném hlasování prohrál a cesta do Hrobky, tedy místnosti plné kostí, v níž zasvěcení probíhají, zůstala ženám otevřená.

Mimochodem,prezidentské volby v roce 2004 přinesly souboj dvou členů “Lebek a Kostí“ Johna Kerryho a George Bushe.


Strašidelné přijetí

Každý rok bratrstvo přijímá pouze patnáct neofytů čili noviců, píše Robbinsová, která prý odhalila většinu z tajných rituálů společenství. Vše začíná tím, že adeptům je na kolej doručen rudý balíček s pečetí, na níž nechybí lebka a hnáty. V oznámený čas vtrhne do místnosti budoucího člena čtveřice "rytířů", která vyděšeného mladíka odvleče do koupelny a sdělí mu instrukce ohledně vstupu do "tajných chodeb". Neofyt je poté odveden s pytlem navlečeným přes hlavu do Hrobky, zatímco rytíři se jej během cesty snaží sexuálně zesměšnit a ponížit. Má-li již známost, terčem nevybíravých žertů je jeho dívka. Jeho ruce se poté dotknou dřeva, což je prý "rakev pro ty, kdo prozradí tajemství". Za zvuku prudce tekoucí vody se dozví, že "na tomto místě žije Děvka všech Kostních bratří". Zde ovšem Robbinsová vyvrací pověsti, že rituálu je přítomná skutečná prostitutka. Novic je poté předveden před rytíře, oblečeného "trochu jako ďábel, trochu jako papež". Musí odpřísáhnout slib mlčení a poté za křiku rytířů vypít číši krve, což je ovšem jenom obarvený nápoj. Poté políbí "papežovu" nohu a je mu ukázán obraz Blaženosti manželství. "I když máte pořádný strach a připadáte si jako ve snu, ani na okamžik to není nebezpečné," řekl Robbinsové jeden z členů, který si pochopitelně nepřál být jmenován. "Je to spíše jako kanadské žertování s nováčky," dodal.

Zasvěcenci dostávají nová jména, která jsou symbolem jejich nového zrození. George W. se až dodnes jmenuje Dočasný, protože prý nejdřív neměl dost fantazie na lepší jméno a později byl příliš líný na to, aby jej měnil. Jeho otec byl zase znám jako Magog, což je sice biblická šifra pro jednoho z antikristových pomahačů, zde ovšem měla naznačit, že jde o sexuálně zkušeného neofyta - Bush starší byl totiž v době zasvěcení již ženatý. Jiného názoru na nevinnost rituálů je však novinář Ron Rosenbaum, který loni tajně natočil jedno ze zasvěcení. Na neofyta se prý sypaly děsivé nadávky a maskovaný člen s texaským přízvukem prý křičel: "Sejmu tě stejně, jako jsem sejmul Ala Gora".

Skandály obklopující rituály však nejsou podle tvrzení Robbinsové i Rosenbauma ani zdaleka tak zajímavé jako možnosti a styky, které Kostní bratři svým členstvím získají. "Mají daleko větší možnosti než Cosa Nostra v době své největší slávy," tvrdí Rosenbaum. Když Bush začal získávat první ostruhy v petrolejářské lobby, přihrál mu jen tak mimochodem kolega z bratrstva William Draper III. do začátku 172 tisíc dolarů. "Bez půjček Dudleyho Tafta a Edwarda Lamperta by si zase prezident nikdy nemohl koupit baseballový klub Texas Rangers, který mu postupně vynesl jmění ve výši 15 miliónů dolarů," tvrdí Rosenbaum. Všechna tajemství řádu hájí nepsané pravidlo - jakmile se někdo nahlas ve společnosti zmíní o Lebce a hnátech, člen musí ihned opustit místnost. Prezident George W. Bush z toho ale loni vybruslil ještě elegantněji. Když se jej zeptali na členství v klubu, odvětil s nevinným výrazem na tváři: "A ono to ještě existuje? Jsou to takoví tajnůstkáři, až se ptám, jestli to není jen výmysl."

Zdroj:

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=924