9/11 a NWO

Záhadná úmrtí svědků OKC

První minuty a následující hodiny po devastujícím výbuchu federální budovy Alfreda P. Murraha v centru Oklahomy riskovali někteří lidé své životy za záchranu spousty obětí. Mezi nimi byl Oklahomský policista Terrance Yeakey, Gordon Martin a Ken Griffin, několik Oklahomských hasičů, Dr. H. Don Chumley, zaměstanec G.S.A. (G.S.A. je General Services Administration - má za úkol řídit a podporovat fungování federálních agentur) Mike Loudenslager a další..

Po útoku jméno Mikea Loudenslagera zůstalo v srdcích mnoha rodin nejen v Oklahomě. A to proto, že varoval několik lidí, kteří měli své děti ve školce umístěné v budově. Týdny předcházející výbuchu, zaměstanec G.S.A. si Michael Loudenslager začal všímat obrovského množství munice a výbušnin v budově a společně s vedením školky varoval rodiče, ať si děti odvedou ze školky.

Tahle situace narůstala poté, co se další zaměstnanci začali obávat zvýšeného množství munice (střel), které do budovy dotáhla BATF a DEA. Výsledkem těchto obav byla stížnost podaná ředitelem GSA bezpečnosti. Muž, který si stěžoval, ztratil práci. Pak, poté, co to operátorka ve školce (žena ředitele bezpečnosti) oznámila hasičům (měla to v popisu práce, byl hasičům zakázán přístup k inspekci federálními agenty a řečeno, ať odejdou! A operátorka ve školce ztratila kontrakt.

Mike Loudenslager a operátorka ve školce řekla spoustě rodičům, aby své děti odhlásili. A díky jejich varování zůstalo v ten osudný den ve školce pár dětí. Tito lidé pak děkovali, že zachránili životy jejich dětí.

Krátce po výbuchu, Michael Loudenslager aktivně pomáhal v záchranných a vyprošťovacích akcích. Mnoho lidí ho vidělo a také s ním mluvilo. Během dění ale byl také viděn, jak se s někým hádá. Jeho vztek pramenil z faktu, že  BATF byl z velké části zodpovědná nejen za útok, ale také za smrt a zranění těch, co byli uvnitř, včetně dětí.

Následně pak několik policistů a záchranářů oznámilo, že zaměstnanec GSA Mike Loudenslager byl nalezen uvnitř budovy Murrah mrtvý na svém stole v kanceláři jako oběť bombového útoku! Poté, co byl viděn živý a zdravý několika záchranáři na místě výbuchu po útoku. Je také oficiálně zařazený na seznam 168mi obětí.

Byl zavražděn a odvlečen federálními agenty?

Jeho smrt je bezpochybně nějdůležitější stránkou bombového útoku. Vražda Mikea Loudenslagera byla hlavními faktory v úmrtích Dr. H. Dona Chumleyho a Terryho Yeakeyho.

Z nějakého důvodu, policejní oddělení v Oklahomě vždy zlehčovalo přítomnost strážníka Terryho Yeakeyho u budovy Murrah to ráno, i přes fakt, že spousta policistů, hasičů, záchranářů a zachráněných vědělo, že hrál daleko větší roli v záchranářských pracích, než mu byla připisována.

Ve snaze zakrýt vraždu  Mikea Loudenslagera a obtěžování těch, kteří tam byli to ráno, někdo odstranil několik očividných svědků. Dr.Don Chumley a Terry Yeakey, oba mimo přítomnosti u budovy Murrah sdíleli další věc. Jejich smrt se udála, když se pokoušeli doručit důkaz toho, že Mike Loudenslager byl živý a zdravý po útoku a několik dalších faktů o útoku.

V případě  Terryho Yeakeyho to bylo doručení důkazu a informací okresní bojové jednotce, která pomáhala dostat pravdu ven. Proto byl odstraněn. V případě Dr. Chumleyho, ten byl zavražděn o několik měsíců dříve, když jeho osobní letadlo havarovalo při pokusu o tu samou věc.

Byla úmrtí Jacka Colverta, Jackie Majorsové a Buddy Youngbloodové spojena se zakrýváním stop vraždy Mikea Loudenslagera? Každý z nich byl to ráno v budově a viděl Mikea Loudenslagera řivého a zdravého po útoku.

Další, kteří tam byli to ráno cítili vyhrožování. Policista Gordon Martin cítil 2 pokusy o jeho život. Další policisté a lidé ze záchranných složek se necítili bezpečně. A když se tohle všechno stalo, všechna mainstreamová média mlčela.

Další zajímavý příklad sebevraždy v Oklahomě je Kenneth Trentadue, který za porušení podmínky v Californii byl poslán do federálního zařízení v Oklahomě. Trentadue, bratr prominentního advokáta ze Salt Lake City údajně spáchal sebevraždu oběšením. Jeho provedení je ale velmi podobné provedení Terryo Yeakeyho (až na tu střelnou ránu v hlavě). Jen vražda Kennetha Trentaduea byla provedena s prostěradlem, stěží utáhnutému na jeho krku.

THE SALT LAKE TRIBUNE později oznámil, že ti, kteří čistili celu po jeho sebevraždě našli v cele stopy krve-krvavé otisky prstů na zdi, pár centimetrů od poplašného zařízení nebo blízko stropu. To se zajisté s oběšením spojit nedá.

Když byla kontaktována jeho rodina, zeptali se ji, zda nechtějí jeho ostatky zpopelnit. Naznačili, že ne a po velmi dlouho době a papírování, bylo tělo převezeno.

Ohledně sebevraždy bli skeptičtí, odstranili jeho makeup a byli šokováni, když našli rozdrcenou lebku, zlomený kotník, modřiny a řezné rány na částech jeho těla. Modřiny byli zjevné okolo jeho pravého oka a jeho hrudníku. vše naznačuje, že Kenneth Trentadue byl zdolán až po boji - brutálně zbit, mučen a zavražděn.http://www.okcbombing.net/News%20Articles/Editorials/mike_laudenslager.htm