9/11 a NWO

Novinky

V článku FOXNews.com o výroku porty Holanhdské televize týkající se odmítnutí viny Usámy bin Ládina v zapojení plánování útoků z 11.září 2001,se dřívější starosta New Yorku Rudy Giuliani rychle pobouřil tomuto proti tvrzení.

FBI v pondelí varovala,že americkým městům hrozí teroristické útoky,podobné útokům v Bombaji.

Militanti,kteří stojí za útoky v Bombaji používali mobilní telefony,které byly aktivovány ve Spojených státech a zaplaceny z peněz poslaných z Itálie,píše včerejší zpráva.
Americké tajné služby již sedm let bezvýsledně pátrají po Usámovi bin Ládinovi, zakladateli a vůdci teroristické organizace al-Kajda. Nepomohla ani vysoká odměna 25 miliónů dolarů za informace vedoucí k jeho dopadení, strůjce útoků z 11. září se stále skrývá. Nyní se po jeho stopě pustili geografové z Losangeleské univerzity (UCLA), kteří tvrdí, že se skrývá v jedné ze tří budov, které vytipovali v Pákistánu.

Bratranec údajného únosce Ziada Jarraha byl odhalen jako izraelský špion v dalším překvapujícím spojením mezi Izraelem a útoky na New York a Washington.
Minulou neděli Ayman Al-Zawáhiri vyhrožoval na nahrávce Německu teroristickými útoky za jejich angažovanost v Afghanistánu.Al-Kájda samozřejmě si může vyhrožovat jak chce,ale nevíme zda to máme brát vážně.Já osobně si myslím,že ano,protože teď mají jakkékoliv tajné služby,teroristické organizace nebo kdokoliv jiný šanci srazit světovou ekonomiku ještě níž,vyvolat daleko větší krizi a - světovou válku....

Koncem listopadu NBC odvysílala další nahrávku Ziada Jarraha,jako jeho poslední vůli.A to měl být rozhodující důkaz o jeho vině....

Video zde.
Zabít iniciátora teroristických útoků na USA z 11. září 2001 a vůdce teroristické sítě Al-Kajda Usámu bin Ládina už není nutné. Nastupující americký prezident Barack Obama to řekl v rozhovoru pro televizní stanici CBS. Jeho slova naznačují budoucí odklon Washingtonu od tvrdého stanoviska „živý nebo mrtvý“, které ve vztahu k teroristovi a jeho příznivcům prosadil prezident George Bush a jeho administrativa.
Saúda Muhammada Kahtáního, označovaného za dvacátého únosce z 11. září 2001, ve věznici Guantánamo na Kubě mučili. Listu The Washington Post to řekla soudkyně Susan Crawfordová, kterou Pentagon ustanovil dohlížitelkou nad procesy se zadrženými z Guantánama.

Izraelskou ofenzívu v Gaze má podle vůdce teroristické sítě Al-Kajda Usámy bin Ládina ukončit svatá válka všech věřících muslimů. Nová nahrávka se objevila na internetové stránce radikálních muslimů.
Bývalý řidič teroristického vůdce Usámy bin Ládina Sálim Ahmad Hamdan je na svobodě. Jemenské úřady ho propustily z vězení poté, co si odseděl dva měsíce, oznámila stanice BBC. Hamdan byl přitom americkým vojenským tribunálem na Guantánamu odsouzen na 5,5 roku za mřížemi.

Omar Saeed Sheikh plánoval vraždu z pakistánského vězení - zprávu přinesl 18.prosince The Long War Journal: "Omar Saeed Sheikh plánoval zabít Pákistánského bývalého prezidenta a prý by také mohl být komplic ve vraždě vyššího Pákistánského protiteroristického úředníka.
1  
..  
50  
60  
..  
69  
70  
71