9/11 a NWO

Novinky


Kdo doopravdy stojí za nepovedeným bombovým útokem na Let č.253?

Sežeňte hadr na hlavu,vousy a někoho s velkým nosem a natočíte také takové video,jaké prezentují noviny.cz..Z pozarohu se podíváte do kamery,která natáčí rozmazaně,neuvedete zdroj a Usáma je naživu!

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/182868-bin-ladin-se-objevil-na-novem-videu-al-kajdy.html


Poznámka: Schválně si přečtěte komentáře v diskuzi,aby jste viděli,jak to lidi berou...

Terry Nichols si za pomoc Timothy McVeighovi při bombovém útoku v Oklahomě v roce 1995 odpykává doživotní trest ve věznici s maximální ostrahou ve Florence v Coloradu.Za jediný den může na 60 minut opustit malinkatou celu se záchodem a umyvadlem,vězeňské jídlo dostává pomocí díry ve dveřích...to vše jenom kvůli tomu,že se zapletl s nesprávnýma lidma a další spolupachatelé stále běhají na svobodě...
V roce 2007 se Nichols rozhodl promluvit pod přísahou o tom,jak pomáhal McVeighovi zinscenovat druhý největší teroristický útok na půde USA.Nichols sepsal prohlášení,které najdete přeložené v téhle novince.

Nejen Ajmán Zaváhrí či Chálid Šajch Mohammed, ale i šéf teroristické sítě al-Kajda Usáma bin Ládin strávil v minulosti nějaký čas ve Spojených státech. Podle připravované knihy amerického novináře Stevea Colla navštívil bin Ládin USA se svou těhotnou první ženou Najwou a dvěma syny.

Sice pozdě ale přece....Před dvěma dny si Velká Británie připomínala výročí teroristických útoků v Londýně.

David F. Wherley,šéf Washingtonské národní gardy,který nechal vzlétnout stíhačky  nad městem během teroristických útoků z 11.září zemřel během největší vlakové  nehody v historii města....

Americká zpravodajská služba CIA nutila při brutálních výsleších lidi podezřelé z terorismu, aby se přiznali i k nepravdivým informacím. Zadržovaný člen teroristické sítě al-Kajdy Chálid Šajch Muhammad uvedl, že na něm byly mučením vynucovány lživé výpovědi a zpochybnil tak použití tvrdých výslechových metod, které zavedl prezident George Bush.


Agenti CIA používali při výsleších osob podezřelých z terorismu tzv. waterboarding, navozující mučivý pocit tonutí, mnohem častěji, než se zatím tušilo. Chálid Šajch Muhammad, podezřelý z přípravy útoků na newyorská Dvojčata z 11. září 2001, se mu musel podrobit celkem 183krát.

1  
..  
50  
60  
..  
68  
69  
70  
71