9/11 a NWO

Novinky


Našel jsem seznam všech členů Trilaterální komise z roku 2008,zatím jenom anglicky.

Seznam je zde.

Spojené státy se výrazně pohnuly směrem k jednostranným „ochromujícím" sankcím vůči Íránu poté, co Sněmovna reprezentantů drtivou většinou (403 ku 11) schválila zákon, který otevírá jednání se Senátem o konečné podobě sankcí.

Proti hlasovalo sedm demokratů (mezi nimi například i Dennis Kucinich), čtyři republikáni (včetně Rona Paula) a tři se hlasování zdrželi. Tento legislativní krok má umožnit, aby Spojené státy zabránily firmám z celého světa prodávat Íránu pohonné hmoty a další zboží, které Írán sám neprodukuje, a „ochromit" tak íránskou ekonomiku za trest, že se nechce vzdát svého civilního jaderného programu. Hlasování bylo nyní sice spíše jen procedurální, nabízí ale dobrou představu o tom, jak asi bude vypadat hlasování konečné.

Nicméně - Obamova vláda se do zákona ale snaží protlačit tak zvanou „čínskou výjimku", která by ropným společnostem ze zemí stálých členů Rady bezpečnosti OSN v obchodu s Íránem nijak nebránila... a dál těmto vyvoleným - na rozdíl od zbytku světa -- umožňovala na obchodech s Íránem bohatnout.

http://czechfreepress.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2096:prosadi-obama-do-sankci-proti-iranu-vyjimku-pro-vyvolene&catid=60:amerika&Itemid=488


Navzdory sílícím výzvám evropských představitelů, aby USA ze starého kontinentu stáhly stovky svých jaderných zbraní, Spojené státy trvají na tom, že jejich jaderné bojové hlavice a rakety musejí v Evropě zůstat, aby Evropané „mohli sdílet jaderná rizika a zodpovědnosti".

Tato odpověď přišla v reakci na otevřený dopis významných činitelů Belgie, Lucemburska, Nizozemska, Německa a Norska, podle nichž jsou americké jaderné zbraně v Evropě reliktem studené války, nemají žádnou praktickou hodnotu a představují jen trvalé nebezpečí, nemluvě už o tom, že jsou v rozporu s Obamovým na odiv dávaným tažením za jaderným odzbrojením.

http://czechfreepress.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2097:usa-sve-jaderne-zbran-z-evropy-nestahnou&catid=58:evropa&Itemid=448

Letové zkoušky experimentálního bezpilotního létajícího přístroje s plochou dráhou letu, které zahájily USA, svědčí o snaze Washingtonu zahájit rozmísťování zbraní ve vesmíru a hrozit odtud celému světu, - oznámil Interfaxu bývalý vrchní velitel rusého vojenského letectva, generál Anatolij Kornukov. Podle jeho slov USA ignorovaly výzvy Ruska a celého světového společenství, aby se zřekly plánů rozmístění zbraní v kosmu, a stupňují bitevní potenciál prostředků leteckého a kosmického útoku.


http://czech.ruvr.ru/2010/04/23/6818485.html

Bin Ládin se snažil zřídit si satelit, aby mohl v televizi sledoval útoky z 11.září "live"...A to podle jeho bodyguarda Nassera al Bahriho, který se teď staví proti islámskému fanatismu.

Bin Ládin si zažádal do svého úkrytu v Kandaháru satelitní anténu. "Žádal satelitní anténu, aby mohl sledovat útok". Ovšem díky horskému terénu v oblasti ale žádný signál nechytil a neviděl tak narazit letadla do Dvojčat.

http://www.ottawacitizen.com/news/Laden+tried+satellite+link+watch+from+hideout/2912802/story.html
"Lauda tvrdě kritizoval uzavření vzdušného prostoru," pokračuje linecký deník. Opatření označil za skandální. "Doufá, že po jeho zkušebních letech odpovědní zákaz přehodnotí. "Buď mají sami letět měřit, nebo aerolinkám věřit a přenechat jim rozhodování," řekl. Chtěl prý letět, aby pasažérům a celému světu ukázal, že za těchto podmínek létat lze, uzavírají OÖN a dodávají, že také společnost AUA absolvovala v neděli tři přesouvací lety ze Štýrského Hradce do Vídně.

http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/niki-lauda-mrak-je-humbuk20100418.html

Ozývají se hlasy, že video, natočené po pádu polského letadla, na kterém šla slyšet střelba, je fake.

Ovšem, muž, který video natočil byl ubodán!

Author of the video seen by everyone by now has been stabbed near Kijow on 4.15 and transported in critical condition to the hospital in Kijow. On 4.16 three unidentified individuals unplugged him from life support system and stabbed him 3 more times. Andrij was prenounced dead that afternoon. Russian government claims it was a coincidence. ”

"Autor videa byl pobodán blízko Kijewa 15.4 a odvezen v kritickém stavu do nemocnice v Kijowě.16.4.tři neidentifikovatelní individuálové ho odpojili od přístrojů a bodli ještě 3x...Andrij byl prohlášen za mrtvého to odpoledne. Ruská vláda tvrdí, že šlo o náhodu."

http://www.prisonplanet.com/claim-man-who-shot-polish-plane-crash-gunshots-footage-stabbed-to-death.html
http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/dwie-czarne-skrzynki-juz-rozszyfrowane/komentarze,1467054,1,29891999,3,3

Rozbor videa....Vidíme muže, který možná vylezl z letadla (jde to špatně vidět) po střelbě padá na břicho...

 

Pokud někdo říká, že video je fake, tak tohle je prakticky důkaz toho, že není...

Polská prokuratura požaduje po ruské straně, aby vysvětlila, kdo manipuloval s osvětlením na ranveji smolenského letiště. V úterý to uvedl podle listu Gazeta Wyborcza mluvčí vojenské prokuratury plk. Zbigbniew Rzepa. Při nepovedeném přistávacím manévru před ním havaroval polský vládní letoun Tu-154. Mezi 96 oběťmi leteckého neštěstí byl i polský prezident Lech Kaczyński.


http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/198100-polsko-chce-vedet-kdo-manipuloval-s-osvetlenim-smolenske-ranveje.html
Jen 2 prezidenti USA nebyli členy žádného tajného spolku - John Kenendy a Abraham Lincoln.
Jestli to někoho zajímá, tak zde jsou dokumenty o procesu s Timothy McVeighem.

http://www.devvy.com/pdf/McVeigh/
Prezident Václav Klaus jel na pohřeb vlakem a autem, dorazil dokonce marocký premiér, který z Afriky cestoval malým letadlem Cessna (můj obdiv), na poslední chvíli přes Itálii i prezident Gruzie. Ale za EU nepřijel nikdo.


Zatímco Oklahoma a zbytek světa úctívá památku 168 lidí, kteří zemřeli pod troskami budovy Murrah v Oklahomě 19.dubna 1995, Jane Grahamová, která výbuch přežila, chce pořád vědět, co se ten den stalo.

Grahamová pracovala v 9.patře budovy Murrah to ráno a řekla deníku Red Dirt Report, že týdny před útokem se děly divné věci, které sdělila federálním agentům, ale byla ignorována. A to přítomnost pracovníků údržby, které neznala, lidi z armády v pozemní garáži a spousta dalších věcí.

Otrokyně Iluminátů vypnula program a začala mluvit na veřejnosti...

Polsko v neděli pohřbilo prezidentský pár, který s dalšími více než 90 lidmi zahynul při letecké nehodě u Smolenska. Pohřbu se měl zúčastnit i americký prezident Barack Obama, ale cestu nemohl uskutečnit kvůli prachu z islandské sopky Eyjafjallajokull. Obama se nečekaně volný den rozhodl zpestřit golfem. Vysloužil si za to kritiku deníku The Washington Times (WT).


http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/197953-obama-misto-ucasti-na-pohrbu-hral-golf.html
Policie chce zabránit umrtí velmi agresivních a silných podezřelých ve vazbě (Excited Delirium Syndrome),dle jejich návrhu by sedativum měli píchat doktoři.

http://www.express.co.uk/posts/view/169918/Police-Let-us-sedate-suspects

 

Německo je připraveno podat žalobu

Tiskový mluvčí německé vlády Ulrich Wilhelm v rozhovoru pro německé nedělní noviny Welt am Sonntag uvedl, že je spolková vláda připravena největší bankovní dům v Americe zažalovat.

Němečtí investoři totiž podle Wilhelma během hypoteční krize v roce 2007 přišli o 740 milionů eur (miliardu dolarů) a rádi by své peníze dostali zpět. Například státem vlastněné německé banky KfW a IKB musely být zachráněny za peníze německých daňových poplatníků. Vláda za tyto balíčky utratila téměř 111 milionů eur. Banka Goldman Sachs obvinění odmítá a hájí se tím, že na nevýhodných hypotékách sama tratila. 

Připojuje se i Británie

Britský regulátor finančního sektoru Financial Services Autority (FSA) nezůstává stranou a už se podezřelými praktikami bankéřů Goldman Sachs začal také zabývat. Zahájení vyšetřování už britský regulátor potvrdil i oficiálně. "Jak se dalo očekávat, FSA prošetřuje okolnosti tohoto případu, a pokud dojde k závěru, že by měl přijmout nějaká opatření, učiní tak. Zároveň blízce spolupracujeme se zámořským regulátorem," stojí v oficiálním prohlášením FSA.

Banka na oznámení FSA, že zahajuje vyšetřování, reagovala prohlášením, že jde ze strany britského úřadu o neuvážený a neadekvátní krok. Podle Goldman Sachs byli všichni, kdo investováním do hypoték přišli o peníze, zkušení a profesionální investoři a o rizicích spojených s těmito obchody museli dobře vědět.


http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/business-ve-svete/clanek.phtml?id=666206


Nejméně sedm lidí zahynulo ve středním Afghánistánu při pondělním zemětřesení o síle 5,3 stupně Richterovy škály. Dalších 70 lidí bylo zraněno. Zemětřesení zasáhlo provincii Samangam na půlce cesty z Kábulu na Mazare Šarífu, uvedla CNN.


http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/197892-zemetreseni-v-afghanistanu-ma-obeti.html
Náčelník amerických spojených štábů admirál Mike Mullen nevyloučil, že by se proti Íránu použila vojenská síla, uvedl list The Times, i když je to podle něj poslední možnost. Na ostrova Diego Garcia se přesto přepravily bomby pro ničení bunkrů.

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/197900-usa-nevyloucily-utok-na-iran-chystaji-specialni-bomby.html
1  
..  
40  
50  
..  
63  
64  
65  
66  
67  
..  
71