9/11 a NWO

Novinky


Během řeči v prosinci 2007 v Tampě Michelle Obamová řekla: “Připomíná mi to náš výlet do Afriky před dvěma lety a ten vzruch, který jsme tam cítili - naději, kterou lidé viděli v přítomnosti někoho jako je Barack Obama - Keňana, černého muže, muže skvělé politky, o kterém věří, že změní osud světa."

Video se objevilo tepve až před pár dny...Dokumentární film Opeřený kokain o sokolnictví na Fox News, bez důkazů tvrdí, že nejhledanější terorista světa Usáma bin Ládin žije od roku 2003 se svou rodinou v Íránu. Uvedla to ve středu stanice SkyNews.

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/199467-usama-je-udajne-zdrav-a-dari-se-mu-dobre-v-iranu.html

"Sankce nevítáme a ani se jich nebojíme.Myslíme si a cítíme, že USA těmi sankcemi poškodí víc než nás."

"Kdybychom chtěli bombu, řekli bychom to světu."


Video zde:
http://www.guardian.co.uk/world/video/2010/may/05/iran-nuclear-weapons-video

Mahsúd na videu varuje, že pákistánský Taliban je s to zaútočit i třeba v New Yorku, což mainstream a mnozí politici považovali za přiznání odpovědnosti za neúspěšný pumový útok z počátku května. Policie sice už zadržela muže pákistánského původu, nicméně američtí i pákistánští představitelé vyjadřují silné pochybnosti, že by pákistánský Taliban měl s bombou v automobilu na Times Square cokoli společného.

Velení pákistánského Tahrík e Taliban Hakímulláh převzal poté, co při americkém náletu zahynul předchozí šéf TTP Bajtulláh Mahsúd. Rychle si vydobyl respekt schopného vůdce, kterému na gloriole nesmrtelného bojovníka přidalo i to, že Američané už několikrát „potvrdili" jeho zabití - jednou loni na počátku září, pak dvakrát v srpnu, pak 14. ledna při americkém náletu, koncem ledna měl být zabit v Urakzáji a nakonec měl zhynout ještě v únoru. Celkem byl zabit už nejméně sedmkrát - a stále žije!


http://czechfreepress.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2147:hakimullah-mahsud-sedmkrat-zabity-a-pesto-ije&catid=111:valky&Itemid=506

Íránský prezident Mahmúd Ahmadínežád dnes v úvodu konference o revizi Smlouvy o nešíření jaderných zbraní (NPT) v newyorském sídle OSN ostře kritizoval Spojené státy a Izrael. Obě země obvinil z podpory terorismu. Největším nebezpečím pro světovou bezpečnost podle něj jsou země, které již jaderné zbraně mají. USA jsou proto pokrytecké, když kritizují Írán za jeho údajný zbrojní jaderný program, vyplynulo z projevu íránského prezidenta.

Ahmadíněžádova slova neslyšeli diplomaté USA, Velké Británie ani Francie, kteří na protest proti jeho výrokům opustili zasedání.

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=667344

Za pravdu se každý zlobí...?

USA odtajnily počet svých raket

Přísně střežené tajemství, které víc než půl století patřilo mezi nejdiskutovanější a zároveň nejhůře dosažitelné číslo moderní vojenské historie, konečně oficiálně padlo. Ministryně zahraničí USA Hillary Clintonová na konferenci OSN o jaderném odzbrojení uvedla, že Spojené státy už nebudou světu zatajovat, kolik vlastní jaderných raketových hlavic. Ministerstvo obrany její slova vzápětí potvrdilo a uvedlo, že USA jich nyní drží přesně 5113.

http://aktualne.centrum.cz/grafika/2010/05/03/mnozstvi-jadernych-zbrani-ve-svete/

 

Pád letadla u Mostaru, na jehož palubě v roce 2004 zahynul makedonský prezident Boris Trajkovski, nebyl nešťastnou nehodou. V úterý to řekl stanici Deutsche Welle švýcarský člen Parlamentního shromáždění Rady Evropy Andreas Gross, který zprávu o nehodě připravuje. Podle něj byl prezident zavražděn.

Gross se nyní chystá navštívit Makedonii, kde chce jednat s lidmi, kteří zmíněnou informaci zjistili. Podle něj je třeba hledat odpovědnost za smrt Trajkovského "na Západě, ne na Východě". Všechny důkazy chce shromáždit do června, kdy jeho mandát v Parlamentním shromáždění Rady Evropy končí. Pokud se mu to nepodaří, požádá o jeho prodloužení.

Trajkovski s celým doprovodem i posádkou letounu zahynul při přistání za špatného počasí. Komise složená z bosenských, makedonských a amerických odborníků označila za příčinu nehody chyby při pilotování stroje, jenž byl navíc ve špatném technickém stavu.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/199304-makedonsky-prezident-byl-zavrazden-pad-letadla-nebyl-nahodny.html


Podobný model jako u polského letadla...

Další zajímavý tex od Muse...tato skupina nějak často upozorňuje na ovládání mysli, nutno ještě podotknout, že jejich předposlední turné dostalo název "HAARP"....

Úspěšný americký právník Peter Lopez, který zastupoval například zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, Andrea Bocelliho, kapelu The Eagles nebo Michaela Bubleho, byl v pátek nalezen mrtvý.

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/199086-byvaly-pravnik-michaela-jacksona-zrejme-spachal-sebevrazdu.html

CIA utratí příštích 5 let milóny dolarů za vylepšnení gatheringu zpravodajství, vylepšení technologií a schopné analytiky, kteří budou blíže pracovat s agenty v poli.

Ředitel CIA Leon Panetta řekl, že změny pomůžeou agentuře bojovat proti národním bezpečnostním rizikům lépe, rizika zahrnují terorismus, zbraně hromadného ničení a kybernetické hrozby.


http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/northamerica/usa/7637215/CIA-to-spend-millions-on-improving-spying-techniques.html

Radikální islámský duchovní Anwar al-Awlakí (narozený v USA) se vůbec poprvé objevil na videu Al-Káidy na Arabském poloostrově, kterém informovala CNN v úterý. Muž, který je na seznamu nejhledanějších teroristů, jenž má být zabit nebo dopaden, se tvrdě pustil do Spojených států.


http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/198708-usa-chteji-postvat-muslimy-proti-sobe-tvrdi-na-prvnim-videu-radikalni-americky-klerik.html

Zpráva od investigativní novinářky Jane Burgermeister.

Vyšetřování smrtících pumových útoků v londýnském metru z července 2005 ukázalo, že obětí mohlo být méně než 52. Nejméně sedmnáct lidí žilo ještě po výbuších; například Behnaz Mozakková byla dokonce na živu 45 minut po explozi a během té doby hovořila s policisty, napsal v úterý Daily Mail.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/198660-obeti-utoku-v-londynskem-metru-mohlo-byt-mene-zachranari-selhali.html

George W. Bush neporuší tradici amerických prezidentů a vysoce postavených politiků. I on napsal po odchodu z funkce paměti.

Knihu s názvem Decision Points vydá nakladatelství Crown Publisher ještě letos, 9. listopadu. Veřejnosti už představilo obálku díla, výtisk bude stát 35 dolarů.

Bývalý prezident k tomu podotkl, že vlastně nejde o klasické paměti v tom smyslu, že by v knize rekapituloval celý svůj život. Popisuje podle svých slov jen některá období z výkonu prezidentské funkce.

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=666789

To jsem zvědav, co George vyplodil....


Ředitel CIA  Leon Panetta řekl 300 delegátům Sacramentského Metro Chamber Cap-to-Cap, že další “Pearl Harbor” bude útok na sílu USA, finance, armádu a další internetové systémy.

Kyber terorismus” je nová oblast zaměření CIA, řekl Panetta. USA čelí denně tísícům kybernetických útoků na internetové sítě. Útoky přicházejí z Ruska, Číny, Íránu a od různých hackerů.

http://www.sacramentopress.com/headline/25185/CIA_Director_tells_CaptoCap_delegates_Cyber_attack_could_be_next_Pearl_Harbor

 

1  
..  
40  
50  
..  
62  
63  
64  
65  
66  
..  
70  
71