9/11 a NWO

Novinky

 

V případu letecké nehody polského prezidenta Lecha Kaczynskiho nastává zcela nový obrat. Nebo bychom měli říct: »údajné nehody«? Ono to je totiž tak, že na »místě nehody« chybí pár maličkostí. Shanksville a Pentagon nechávají pozdravovat.

http://www.paprsky1.de/zpravy_a_elanky/elanky/abrakadabra_-_havarie_u_Smolen/abrakadabra_-_havarie_u_smolen.html

Někteří umělci jsou považováni díky svým videklipům za iluminátské loutky..Videoklipy má na starosti režisér a teď si jednoho ukážeme.

Viz zde.

Muž z městečka Saginaw Township v Michiganu chce odpovědi na to, proč byl  jeho 10-letý černý labrador zastřelen policistou.

David Ruhle řekl televizi WNEM TV5, že on a jeho rodina byli vevnitř jejich domu a uprostřed noci slyšeli výstřely.

Když Ruhle zkontroloval svůj dvůr, rodinný pes Buddy ležel v krvi a nad ním stál místní policista se zbraní.

“Brána byla otevřená a všichni tam stáli - byli tam 4 z nich,” řekl Ruhle. “Někoho hledali....dostali tip, že někdo by mohl být tady".

http://www.wnem.com/news/23576377/detail.html

Zbigniew Brzezinski na schůzi CFR v Montrealu


Mluvčí Irácké bezpečnosti řekl v pondělí, že militanti z Al-Kájdy plánují útok na fotbalovém mistrovství světa, které začíná příští měsíc v JAR.

30ti letý Saud, který byl zatčen před dvěma týdny byl v kontaktu s mužem Al-Kájdy č.2 Aymanem al-Zawahirim jako součást plánování útoku, žádné další detaily nebyly poskytnuty.

Abdullah Azzam Saleh Misfar al-Qahtani se zapojil do plánování teroristického útoku v Jížní Africe během mistrovství světa“ řekl mluvčí gen.mjr. Qassim Atta na tiskové konferenci.

Ještě dodal, že Qahtani byl v kontaktu s teroristou Aymanem al-Zawahirim, který to celé organizoval."

http://www.google.com/hostednews/afp/article/ALeqM5juaEiybR-9QNvsUL2aNQbNevrTuw


Jednou je to olympiáda, pak mistrovství Evropy, pak zas něco jiného...je to furt dokola...

Aiyanin otec Charles Jones stanici WDIV řekl, že policie dceru zastřelila, když spala. Tvrdil také, že si policisté spletli dům. Podle policejního mluvčího Ralpha Godbeeho to však byl správný dům a podezřelý muž v něm byl skutečně dopaden. Navíc vyšetřovatelé našli i vůz, který popsali svědkové páteční vraždy studentky.

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/200518-americka-policie-pri-zatahu-zastrelila-sedmiletou-divku.html

A je to tu zas.....

V čase asi 1:10 "Máme tady trochu nezvyklou situaci..."..."Můžete vidět tuto skupinu zřetelně oddělených mraků,není to déšť, není to sníh, ale vojenská letadla létají do oblasti a shazují částice - malé částice hliníku, někdy je to z plasu nebo dokonce z pokovených papírových produktů. Používá se to na vyhnutí tradarům, oni vám to nepotvrdí, ale byl jsem spoustu let u mariňáků a řeknu vám co to je."Osud.cz přeložil rozhovor s Íránským prezidentem, Ahmadinežád mluví o sankcích, sionismu a Bin Ládinovi...


Jedna osoba byla zastřelena policií, když stovka protestujících vyrazila do ulic ve východním Afghanistánu, protestovali proti zabíjení civilistů, které složky NATO běžně dělají.

Naštvaní Afghánci zapálili pneumatiky a zablokovali cesty v okresu Surkh Road v provincii Nangahar v pátek, požadovali vysvětlení za úmrtí.

Svědci totiž řekli Al-Jazeeře, že při útoku NATO bylo zabito 9 až 15 civilistů.  

Mohammed Arish, vládní úředník v Surkh Rod, řekl, že otec a jeho 4 synové a další 4 rodiny byli zabiti.

"Jsou to farmáři. Jsou nevinní. Nejsou to násilníci nebo militanti," řekl Arish Associated Press.

http://uruknet.info/?p=m65996&hd=&size=1&l=e
Členové Al-Kájdy jsou dlouho drženi v Íránu, začali překračovat hranice země koncem roku 2008,  to prohlubuje strach mezi zpravodajských služeb, že by Teherán umožňoval teroristické síti růst na síle. oznámil včera  Associated Press.
Legendární investigativní reportér Seymour Hersh říká, že Obama pokračuje v tom, co začal Bush.

“Světová zdravotnická organizace se posunuje v před s miliardamy v internetu a dalšími daněmi."

“WHO, zdravotnická organizace OSN jde s plnou parou vpřed s kontroverzním plánem zavést globální spotřební daně z takových věcí jako je internet a každodenní finanční transakce jako třeba placení účtů online - the United Nations’ public health arm, is moving full speed ahead with a controversial plan to impose global consumer taxes on such things as Internet activity and everyday financial transactions like paying bills online — zatímco výdaje stoupají a ve vlastním peněžním ústavu je zmatek ”

http://www.foxnews.com/world/2010/05/10/world-health-organization-moving-ahead-billion-dollar-internet-tax/

 Genocidní maniaci z WHO chtějí daně, aby mohli navrhovat bové "léky" k "vybití" chudé populace!Na principu předběžné opatrnosti je založená i doktrína o lidmi způsobeném globálním oteplování. Teď mi nejde o evidentní podvody, o neseriózní práci s daty, o diskreditování alternativních pohledů, o zastrašování a zesměšňování odpůrců této zjevené pravdy, ač se toho všeho věrozvěstové globálního oteplování již delší dobu dopouštějí, protože to je až příliš snadná kritika. Té se nyní najednou a s předstíraným překvapením věnují především ti, kteří až dosud myšlence globálního oteplování bezelstně věřili.

Mně jde o věci daleko zásadnější. Zastánci této zhoubné doktríny odmítají brát v úvahu standardní analýzu nákladů a výnosů (cost-benefit analysis), odmítají jemnost a složitost intertemporálního rozhodování o solidaritě s budoucími generacemi či o jejich diskriminaci, odmítají uznat váhu a význam času v lidském rozhodování, což my ekonomové zařazujeme do rubriky s názvem „diskontování budoucnosti, odmítají elementární pravděpodobnostní pohled na nedeterministicky se chovající složité systémy jakým je i klima, odmítají brát v úvahu obrovskou sílu lidské adaptability a zejména nepředstavitelný rozmach technického pokroku (nebude-li diktátem těchto lidí v budoucnu zastaven). Ve své „pýše rozumu tito lidé nedoceňují míru naší, a už vůbec ne své neznalosti zákonitostí chování takovýchto složitých systémů. Přesto prosazují opatření, která znamenají radikální omezení lidské svobody a prosperity.
Žofínské fórum 2010. Povinné očkování proti prasečí chřipce (a to jsem nemluvil o síle a vlivu farmaceutického průmyslu), zelené zneužívání přirozených změn klimatu k brzdění ekonomického růstu i zneužívání dnešní krize k omezení svobody a budoucí prosperity patří do jedné, koncepčně stejné skupiny pokusů vrátit základní principy fungování lidské společnosti do předdemokratického stádia. Mohl bych tam ještě zařadit boj s terorismem, politickou korektnost a antidiskriminaci, mediokracii a některé další jevy. Skoro vůbec mi však nejde o tyto konkrétní věci. Jedná se totiž o pokus o prosazení nadvlády těch, kteří si myslí, že vědí, co je pro lidstvo dobré, a kteří mají takové sebevědomí, že si nárokují, že jsou oprávněni tuto svou představu dobra vnutit ostatním. Všechny tyto pokusy bychom měli brát vážně a zkusit s nimi něco dělat. Než ony udělají něco s námi.

Praha společně s Turínem a Lyonem tvoří tojúhelník bílé magie. V následujících videiích se můžete podívat na iluminátské a zednářké symboly v Praze.


Irská We Are Change přichystala pro Davida Rockefellera vřelé přivítání. Rockefeller se jen zastavil, otočil a šel do hotelu...Česká republika se dostala do hledáčku spojenců kvůli porušování strategických bezpečnostních dohod namířených proti státům, které mohou představovat globální hrozbu.

Zlínská Univerzita Tomáše Bati (UTB) vzdělává studenty z Íránu, a to v oborech, které jsou na základě rezolucí Rady bezpečnosti OSN a nařízení Rady Evropské unie českým ministerstvem školství zapovězené.

Univerzity mají zakázáno vzdělávat ve vyšších studijních programech studenty z Íránu (a také totalitně komunistické KLDR) tam, kde by znalosti mohly být následně využity při vývoji vojenských technologií.

Těm, kdo by tato ustanovení porušili, hrozí podle ministerstva školství nejen peněžitá pokuta, ale dokonce i trestní stíhání pro porušení mezinárodních dohod.

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=667675

 


Americká vláda se postavila proti legalizaci marihuany, o níž se ve Spojených státech v poslední době vážně uvažuje v Kalifornii. Pokud jsou podle americké vlády drogy postaveny mimo zákon, snižuje to jejich dostupnost a ochotu je zneužívat, uvádí nová národní protidrogová strategie, kterou v úterý zveřejnil Bílý dům.

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/199954-obama-je-proti-legalizaci-marihuany.html


Alex Jones: Vláda přiznává, že pašuje heroin, terorizuje rodiny kvůli trávě

Link na video:
http://www.overstream.net/view.php?oid=tmn2idaweoux


Na prisonplanet.com si můžete na DVD objednat celý rozhovor s Aaronem Russem o Novém světovém řádu, RFID čipech a jeho životě a jako bonusy rozhovory z televize Alexe Jonese.
Přeložená část už je na internetu aspoň dva roky


Učitel v Los Angeles vyzývá k Mexické revoltě...Ve čtvrtech 6.5. 2010 kolem 8. hodiny došlo ke zřícení malého ultralightu se zřejmě neznámějším kritikem Evropské Unie na palubě, Nigelem Faragem. Se středně těžkými zraněnými, které však údajně neohrožující jeho život, je nyní evropský poslanec v nemocnici, pilot údajně dopadl o něco hůře.

http://zvedavec.org/vezkratce-4059.htm?PHPSESSID=bs97b3ohdir592o7dj479cj3s0

Zpráva z 5.5.,ale stojí za zmínku...

Íránský prezident odmítá nařčení, že Usáma bin Ládin našel útočiště v Íránu a řekl, že Bin Ládin žije ve Washingtonu...

"Myslím, že je existuje velká šance, že je ve Washingtonu." řekl televizi ABC.

Bez žádných důkazů řekl, že "slyšel", že Bin Ládin je v americkém Kapitolu.

" Za dávných časů byli kolegové. To víte. Vedli spolu obchod s ropou, pracovali spolu. Bin Ládin nikdy nespolupracoval s Íránem, ale spolupracoval s panem Bushem.

"Vláda USA vkročila do Afghanistánu, aby zatkla Bin Ládina. Nejspíš ví. kde Bin Ládin je. Kdyby to nevěděli, tak proč by tam šli?"

" Nejdřív se snažili najít jeho lokaci, pak tam vtrhli, ti kteří nevěděli nejdřív nic, napadli Afghanistán a pak se snažili zjistit kde je. Dává to smysl?"

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/iran/7682072/Ahmadinejad-Osama-bin-Laden-is-living-in-Washington.html


1  
..  
40  
50  
..  
61  
62  
63  
64  
65  
..  
70  
71