9/11 a NWO

Novinky

Christine O'Donellová je republikánská kandidátka do senátu a také patří k organizaci Tea Party.

Elitáři, kteří masturbují v rakvi na univerzitě v Yale, kteří každý rok v červnu předstírají lidské obětování, teď vyhrabali video z roku 1999, kde přiznává, že s těmito lidmi kamarádila, že se toho účastnila
apod.

Adam Labert je soutěžící z americké verze Superstar. Podle obrázků asi zjistíte, co je doopravdy zač.

"Americká Al-Kájda" tvrdí, jak provede útoky v USA apod. Ale kdo doopravdy jsou Adam Gadahn a jeho zástupce Yousef al-Katah?

Minule jsme se podívali na čísla, dnes se podíváme na předpovědi v komixech.

viz.zde:
http://jedenacteho-zari.7x.cz/9-11-v-komixech

V roce 1998 vystoupili Ted Gunderson, Brice Taylorová, Barbara Hartwellová a Chip Tantum v pořadu televize v Chicagu. Tento přenos byl často přerušován kvůli svému obsahu.

Tento článek je takovým shrnutím spojení mezi Timothy McVeighem a Mohammedem Attou. Oba dva jsou spojováni s pašováním drog z a do USA a s největšími teroristickými útoky v americké historii.

McVeigh si sám odložil popravu a byl popraven 11.července 2001, půl roku před 9/11.
Operace Iran Contra byla tajná operace CIA, kdy nechávali převážet do Nikaragui zbraně výměnou za drogy.

10 let před 9/11 poprvé před OSN oznámil George Bush Nový světový řád. Opravdu by mně zajímalo, jestli u toho o 10 let později nemasturboval někde v lóži.

7 let před 11.zářím spadly věže WTC v seriálu The Thick...Spadly ale způsobem, jak to chtěla FBI v roce 1993, tedy tak, že v jedné věži explodovala bomba v podzemí a věž spadla na druhou. Takový nápad prý měl Ramzi Yousef, který chtěl WTC odpálit...7 let  před 9/11, tedy v roce 1994, rok po prvním "nepovedeném" útoku na WTC se v kresleném seriálu The Thick zřítí Dvojčata stylem Ramziho Yousefa.

New Earth Army....Další předpověď...?

Co se týče druhého videa, tak je to reklama se skrytou zprávou. Nevím na co je to reklama, ale číslo 63336 znamená prakticky 666, protože tři šestky vám dají 9 a obrácená devítka je 6...a pozadí je osvícená pyramida...

Ted Gunderson mluví o falešném teroru, o satanistickém kultu, kvůli kterému sedí ve vězení špatný člověk, o tajné operaci CIA "Finders" a řetězci mezinárodního převážení dětí.
Muži byla diagnostikována bipolární afektivní porucha poté, co by zasažen taserem.

Nechci vám připomínat válečného zločince knihou nebo tak něco, ale všiml jsem si jedné hrůzné podobnosti.

Kniha s názvem "Decision Points" vychází 9.11.2010. A ještě zajímavější je, že kniha Tonyho Blaira vyšla 1.9.2010.  Jaká náhoda pro dva Svobodné zednáře...

"...protože oficiální verze jsou nudné...."

I TV NOVA poskytla lepší reportáž o 9/11 než týdeník Respekt. Mimochodem, na titulní straně toho článku je fotomontáž. Rodina sedí u Hudsonu a směje se a baví se mezi sebou a za nima čmoudící Manhattan....To je zajisté opravdové foto...

Tento výsměvný článek od týdeníku Reflex je právě teď ve stáncích.

"Kospirační teoretici jsou mladí muži, kteří nevěří autoritám"

"Že takhle mrakodrapy nepadají.....pochopí i žák šesté třídy....natož zkušený architekt. (Richard Cage)"

Tento článek jsem vám nafotil...

Muž v Georgii dostal pokutu 5000 dolarů za to, že na SVÉM pozemku vypěstoval více zeleniny.

http://theintelhub.com/2010/09/14/georgia-man-fined-5000-for-growing-vegetables/


A co se to děje na Amerických dálnicích?

Bílé dodávky stojící v koloně můžou vypadat jako normální vozidla, která provozují místní obchod. Mohly by být v každém americkém městě.

Britské noviny tvrdí, že Britští a Kanadští vojáci provádí pašování drog z Afghanistánu pomocí vojesnkých letadel. Podle článku v Sunday Times 'Síť britských vojáků v Camp Bastion a Kanadští vojáci z letiště v Kandaháru údajně organizují pašování drog.' Britská mluvčí říká 'Jsme si vědomit těchto obvinění Ačkoliv jsou nepodložená, bereme to vážně.' CBS kontaktovala Kanadské ministerstvo obrany, ale nepotvrdili nám ani nevyvrátili, že bylo zahájeno vyšetřování."

Americká armáda byla již dlouho schopná vypustit raketu, vyhodit do vzduchu most nebo vystřelit ze zbraně stisknutím tlačítka. Nyní probíhá testování systému, který má ovládat psychiatrický statut vojáků, činit je pohotovými, snižovat jejich stres a zasahovat, když trpí bolestí, a další aplikace, a to stisknutím tlačítka.
A opět další dávka symboliky.
1  
..  
40  
50  
..  
55  
56  
57  
58  
59  
..  
70  
71