9/11 a NWO

Novinky


Tyto záběry byly vydány díky zákonu o svobodném přístupu k informacím. Trochu jsem to spojil a udělal k tomu titulky a zde je výsledek. Není vyloučeno, že příjdou ještě další videa.

Záchrana uvěznených horníků připomínali reality show...živé přenosy do celého světa a.....číslo 33....číslo 33 je pro Zednáře velmi významné a v této události se vyskytuje víc než často...

Protestanti říkali, že chtějí opravdovou pomoc a ne opakování okupace zahraničních vojenských sil.

Tohle video bylo natočeno 16.září 2010 v Place Metro Station v New Yorku.
Narychlo jsem posbíral pár obrázků a vypadá to, že Tereza Maxová a Lucie Vondráčková používají to samé, co spousta dalších- kočičí vzory, symbolika jednoho oka, panenky...furt dokola...v Česku zatím ale málo vídané.

Holčička šla jako obvykle domů se spolužačkami, ale od chvíle, kdy se jejich cesty rozdělily, už ji nikdo nespatřil.

"Poblíž místa, kde se školačky rozloučily, nalezli policisté dívčin batoh a několik metrů od něj láhev s pitím, ze které holčička pila ještě ve škole. Do pátrací akce byly nasazeny desítky policistů, policejní vrtulník a psovodi," uvedla pražská policejní mluvčí Jana Rösslerová.

http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/praha/clanek.phtml?id=680019http://www.novinky.cz/krimi/214081-uz-stovka-policistu-hleda-v-praze-ztracenou-devitiletou-anicku.html


...wow...tohle poprvé vidím na Slovensku na hudebním albu...za tip děkuju Mišo Felcanovi.....

Pokud byste také něco našli, tak dejte vědět...Díky...
Posledni komentare
08.11.2010 03:38:15: Tak koukám že sem to nejak přestřelil :D to je jedno http://www.youtube.com/watch?v=7x3RBrVTlmE&...
08.11.2010 03:26:58: Čus taky sem našel jeden takovej kousek :) Obal PSH - Big Boss.... a v nekolika jejich videoklipech ...
Blázinec na Manhattanu a exploze WTC č.7.....kolik důkazů ještě ostatní potřebují?

Senátoři Harry Reid, Martin O'Malley, Meg Whitman a Chuck Schumer použili ve své kampani pár subliminálních zpráv. Jsou sice téměř neviditelné, ale pro podvědomí pořád nebezpečné.

V Britských školách vzniká nový trend - zinscenování havárie UFO a pak učení žáků a studentů jak se zachovat a situaci správně vyřešit.
V ČR za poslední léta roste počet pohřešovaných a týraných dětí, roste počet dětí, kteří utíkají z dětských domovů a taky počet dětí, které zmizí beze stopy.
...je jí 9 let a už ji zakrývají oči, nosí kočičí vzory, podepsala smlouvu s vydavetelstvím rapera Jay-Zyho a  stává se takovou dětskou Rihannou.....
...jeden z teroristů, kteří plánovali útoky v Evropě prý pracoval pro Britskou policii.

...velmi populární herečka a scénáristka nafotila fotografie pro časopis Esquire...

Hledání drog, výbušniny, přeběhlíků...jinými slovy....propagace vozítka, které teď brázdí americké silnice, nebo hlídá Izraelskou ambasádu v New Yorku.

Člověk, který se zajímá o historii je dnes nacista.

....Kandidát republikánů do Sněmovny reprezentantů Richard Iott, podporovaný právě Tea Party, pózoval v nacistické uniformě Waffen SS.

Za tyhle tipy děkuji uživateli jménem
Styyv Swanesoon.

První, reklama na T-Mobile, tady jsem si všiml velmi známých gest, které můžeme vídat v průmyslu normálně a další dvě pyramida a Škoda.

Roboti v reklamě na Svedka Vodka. Co má společného vodka s roboty? Maximálně tak podprahovou zprávu.
Zachraň mě je seriál o hasičích, kteří se vypořádávají s následky 11.září. Opravdu skvělý seriál, téměř celý se točí o 11.září, pravda o 9/11 se v seriálu poprvé objeví až v 5.řadě. Hasič Franco vysvětloval novinářce, jak se 11.září skutečně odehrálo a jakou měl odezvu se dozvíte v následujících videích. Sám herec, Daniel Sunjata patří k Hnutí za pravdu o 11.září, účastní se kampaní a mluví do médií.
CBS se zdá být rok od roku čím dál víc manipulována.

Tento film má velmi podivnou zápletku: Do řeky spadne letadlo, které rozprašuje chemtrails a lidi začnou blbnout, inkubační doba viru 48 hodin, vojáci chodí v plynových maskách a lidi odvádí do kempů FEMA. Když hlavní hrdina chytne pilota, ten mu řekne, že účel je depopulovat planetu...

V tomto videu autor poukazuje na spojení s malbami na letišti v Denveru, kde je na jedné z maleb voják s plynovou maskou a mečem s pláčícími matkami, co přišly o dítě. Musím uznat, že je to velmi podivný film plný konspirace.
1  
..  
30  
40  
..  
52  
53  
54  
55  
56  
..  
60  
70  
71