9/11 a NWO

Novinky


Teror opět před volbami.

14:32 Aktualizováno o video s titulkama.
Incident z Liverpoolu je předmětem vyšetřování. Oběť údajně napadla policisty.
Farooqe Ahmed je obviněn z práce s lidmi z Al-Kájdy - ale ti byli ve skutečnosti agenti FBI. Americký expert na terorismus říká, že neecistují žádné náznaky, že by Ahmed kdykoliv byl v kontaktu s militanty. A jak Marina Marina Portnayaová z Russia Today zjistila, kritici říkají, že FBi čím dál častějíi používá taktiku navádění.
Posledni komentare
28.10.2010 15:19:21: Spraveno :-)
28.10.2010 14:26:18: uživatel toto video odstranil

Obama je nepopulární už i v televizi. V naživo vysílané epizodě seriálu Studio 30 Rock se tvrdě opřeli do "Keňského lháře"...
Posledni komentare
28.04.2011 14:04:37: neuploadnes to niekam na stiahnutie? napr. uloz.to?

"Je to velké hnusné oko a nenávidím ho!"

Inspirací pro tento tah bylo zmizení 9ti leté Aničky.

V Česku má podle dnešního Práva vzniknout registr pedofilů odsouzených za zneužívání dětí. Databázi chce zveřejnit soukromá společnost Centrální registr dlužníků (CERD). Dostupný by měl být na internetu nejpozději 17. listopadu, píše deník.
Posledni komentare
07.06.2016 18:18:08: Podle mého názoru Se mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat o tom to je. Napište mi PM, mluvit. :-...
19.03.2016 04:32:08: je mi až horké, že se stal 8-O Free download photo studio pro

Za 9 let se počet pohřešovaných dětí navýšil o 53%...Možná proto po této mediální kampani někteří mluví o očipování dětí.

Další uvolněné dokumenty opět dokládají falešná tvrzení USA.
Tahle řada bude trochu míň zaměřená na NWO a čeká nás asi jen 5 dílů.

Tohle video je z návštěvy zničeného Haiti bývalým prezidentem USA Clintonem, přesné datum neznám, pravděpodobně asi leden 2010....Clinton byl jedním z těch, co pomáhali dát znovu Haiti dohromady.
Mozek útoků Al-Kájdy Anwar Al-Awlaki, tedy muž, který pomáhal provést bombový útok na vánoce, střelbu na základně ve Fort Hood, pokus na Times Square a který také  žehnal únoscům z 11.září večeřel v Pentagonu jen pár měsíců po 11.září. Tahle zjištění obdržela televize Fox News.
Případ se projednával u soudu. A krátce: Napadl policistu, tak ho spoutal k židli a 9krát za 14 minut ho střelil taserem, oslovoval ho slovem na N a chtěl vědět, jestli je zfetovaný. Podle té zprávy to vypadá, že ten chlap zemřel.

V prvním díle nové série Jesse a jeho tým vyšetřují vojenskou laboratoř na Plum Island....Laboratoř se nachází na ostrově Plum Island kousek od New Yorku a od svého vzniku po 2.světové válce (byla založena nacisty) na ni probíhají různé experimenty. Dodnes je jasné, že tato laboratoř stojí za rozmnožením lymské boreliózy, mutací zvířat (Montauk příšera) a experimenty na lidech. Tým se nakonec dozví, že vláda tuhle laboratoř plánuje přestěhovat z ostrova přímo do centra Kansasu. Jesse se tedy vydá blíž k základně, ale narazí na problém: Národní bezpečnost vyhrožuje námořníkům ztrátou licence, jestli tam Jesseho Venturu přepraví...

Díl zatím bez titulek zde.

Ke stažení zde (nutná registrace).
1  
..  
30  
40  
..  
51  
52  
53  
54  
55  
..  
60  
70  
71