9/11 a NWO

Novinky


Proti prohlídkám TSA už existuje i písnička.

Naposled se vrátím k Muse a jejich dvojitosti.

Na TSA se valí žaloby ze všech stran - od ochránců lidských práv, od ženy, které zaměstnanci TSA nařídili rozepnout košili a pak se smáli, že odhalila prsa, od muže, kterého donutili vysléct do trenek a za spoustu dalších nesnesitelných prohlídek. Podle TSA létání není právo, ale privilegium. V následujících videiích můžete vidět, co všechno se protiústavního během prohlídek stalo.

Dnes se zastavím u kabelových televizí.

Dexter je jeden z nejkrutějších seriálů vůbec - sériový vrah v řadách policie v Miami.
Tento seriál vysílá kabelová stanice Showtime, která patří televizi CBS. Dále pak kabelová stanice HBO a Pravá krev (gesta a oko) a Znuděn k smrti a Jason Schwartzman.

Už se o tom konečně mluví i u nás..

Mimochodem, výzkum agentury Reuters dokázal, že 96% američanů teď chce teď méně cestovat letadlem a někteří radši pojedou tisíce mil vlakem.

Opravdu děsivé....Tohle video dokazuje, že Lady GaGa opravdu neví co dělá.

Ještě jsem našel kapitolu z knihy Johannese Rothkranze Maastrichtská dohoda, konečné řešení pro Evropu.
Posledni komentare
19.12.2011 18:14:42: Kdo není zednář ať se ozve.........Jáááá

Tohle video je italsky, ale pokud jsem to dobře pochopil, tak v tomto dopise GOD - Grande Ordine Democratico (Italská zednářská lóže) vyhrožuje Berlusconimu (v tom smyslu, že svou pozici neustojí), kde se zároveň zmiňuje jeho iniciaci do svých řad.  Co je tam pak dál, to je ze včerejška (taky italsky), že už se v Itálii veřejně mluví o tom, kdo bude jeho nástupcem.
Jak Harry Potter oblbuje lidi.
Haťané obviňují OSN z roznesení nemoci.

V Číně mají "normální" fyzikální zákony.
Nový díl této úspěšné série, jehož hlavní zápletka zahrnuje biologické zbraně obsahuje scénu, kde někoho mučí strčením skleněného střepu do úst a bitím.
Posledni komentare
17.11.2010 21:01:08: hra ma celkom dobru zapletku, takmer filmovu, hlavny predstavitel bol vo vazeni naprogramovany, napr...

Už to začíná být zajímavé. Ministr dopravy Vít Bárta obhajoval porušování sourkomí lidí a jeho možnosti v oboru.

Dnes, se internet hemží zprávami o tom, jak CIA zajišťovala nacitickým vědcům po válce azyl. Tohle ale není pro mně žádná novina, tyto vědce umožnila převézt operace Paperclip a to právě oni přinesli do USA technologii ovládání mysli. A když se podíváte na Hitlera, dělal prakticky to stejné, co dnes USA - byl posedlý okultismem a měl vlastní Nový světový řád.

Na začátku listopadu začala MTV vysílat videoklip Pow Pow "This is happening" s herečkou Annou Kendrickovou (Stmívání) v hlavní roli.

Když se Jesse Ventura dozví o sledování aktivistů a příznivců Rona Paula a zákonech a nařízeních, které budou v případě nouze platit, vezme v Texasu Alexe Jonese a pojede do FEMA kempu v Texasu s vysokým dvojitým plotem, za kterým si hrají děti, zamčenými dveřmi a nápisem "Zákaz vstupu s věcmi, které by mohly vést k úniku obyvatel". Vysvětlením, že jde o rezidenční centrum to nekončí...Alex Jones vezme Jesseho do Atlanty a ukáže mu tisíce velkých plastových rakví, které byly vyrobeny zbrojařskou firmou Halliburton.
Jesse Ventura se rozhodne jet do Washingtonu a popovídat si o tom se zástupci kongresu a nikdo s ním o tom nechce mluvit až na Stevea Cohena, zástupce Tenesse, který mu až zhlédnutí zákona řekne, že si myslí, že jde o místa, kde v případě katastrofy budou evakuováni lidé...

Díl ke stažení zde.


14:30 Aktualizováno o video s titulkama
Posledni komentare
15.11.2010 22:35:17: No, naštěstí je tomuto seriálu i v angličtině relativně solidně rozumět ...
15.11.2010 20:28:51: Já je tam dám jenom pokud budou české titulky. Pokud je chceš vidět anglicky bez titulek, tak si to ...
15.11.2010 19:16:27: Budou se nové díly postupně objeovvat i zde: http://www.jedenacteho-zari.7x.cz/konspiracni-teorie-s-...
Reklama na laptop speciálně vyrobený na muziku od HP s Dr.Drem.
Dnes jsem se rozhodl podívat na všechny ty nařízení a zákony, které umožní v případě nouze proměnit USA v policejní stát.

Některá videa byla NISTem upravena, ale aspon necenzurovali mluvení o sekundárních explozích.

Včera odvysílala TV Prima v pořadu Osudová dramata případ zmizel Aničky a reportéři zjišťovali, jestli se dají děti čipovat.

Na Prima COOL běží každý týden seriál Chris Angel: Extrémní magie...Nedávno jsem viděl jeden díl (jak se ten blázen se nechal trefit bleskem) a všiml jsem si jeho trička.

Když se byznys s globálním oteplování nedaří, je načase si udělat reklamu. Al Gore v seriálu Studio 30 Rock vystoupil 2x - jednou v roce 2007 a 2010 v rámci zeleného týdne NBC.
Raper Lupe Fiasco chtěl 21.října 2010 na Twitteru vrátit naši MTV zpět.

Dnes se podíváme na původní X-Faktor.

Britský X-Factor je plný okultních témat. Už i ten název o něčem vypovídá: X je zednářský symbol satana.
1  
..  
30  
40  
..  
49  
50  
51  
52  
53  
..  
60  
70  
71