9/11 a NWO

Novinky


Assange je jen užitečný idiot, o tom už nemůže být pochyb.
Co se stane během národní pohotovosti? Lidé ví, že prezident USA může vyhlásit pohotovost, ale pod jakými kritérii? A co naše ústavní práva během pohotovosti?
Rihanna v rozhovoru v roce 2009 přiznala, že si zakrývá oko, protože je úctívač ďábla.

Nejpopulárnější americká moderátorka Oprah Winfreyová rozjíždí novou stanici - OWN (Oprah Winfrey Network). Ona sama se dříve svěřila, že má ráda věci pozpátku.
Tento případ se stal na začátku roku na letišti ve Phoenixu a video prošlo menší cenzurou.

Poslední případ tyranie TSA je mladá matka, která musel projít prohlídkou a pak byla agenty na hodinu zavřená do skenovacího zařízení poté, co odmítla vystavit mateřské mléko skeneru, což je legitimní požadavek napsaný i v příručce TSA.

Svobodný Irák - lidé jsou drženi v koncentračních táborech v Iráku v žalostných podmínkách a bez obvinění z jakéhokoliv zločinu. Spousta z nich je tam několik let a spousta z nich jsou fyzicky nebo psychicky nemocní.
Mohamed Osman Mohamud, teenager z Orlanda, byl podle jeho přátel a obhajoby přemluven k odpálení dodávky. A není to první ani poslední případ.
Vševidoucí oko na Estonském Kronu. Ti šmejdi už jsou i v takové malé bezvýznamné zemi.
Dík za tip patří Henrymu.

Stránky Alexe Jonese Infowars.com a Prisonplanet.com byly vyřazeny ze zpráv Googlu a Alex Jones dokonce obdržel od Googlu email, že mu vypnou v nejbližší budoucnosti kanál na Youtube a to kvůli videu, které zveřejnil dřív, než Wikileaks o zabíjení civilistů v Iráku.
Po vymazání dokumentu "Obama Deception" přichází tedy Google s další cenzurou.
Posledni komentare
30.11.2010 22:48:31: A teď už jen kdy dojde k zablokování jeho webů (http://afinabul.blog.cz/1011/den-kdy-spojene-staty-a...

V depeších jsou všichni nepřátelé USA - Čína, která chce sjednoti Koreje, Saudská Arábie, která financuje Al-Kájdu, Irán a jaderné hlavice ze Severní Koreje a další. Ale jen jedna země z toho vyšla dobře - Izrael, jehož premiér je hodný, milý člověk, což zvyšuje podezření. Investigativní novinář a bývalý agent NSA Wayne Madsen, Anthony Schaffer z operace Able Danger a Alex Jones se shodnou v jednom - je to propaganda.
Agent TSA v Pittsburghu shrnul prohlídky ze strany agentů TSA a pasažérů
Americká armáda začne používat pušky, které poprvé v Afghanistánu vystřelí rádiem ovládané "chytré" kulky.
..Federální agentury ve spolupráci s policejním oddělením v Tampě rozjíždí nová bezpečnostní opatření.

Herec v rozhovoru z vězení popisuje kletbu, kterou prý na něj uvalili zednáři v lóži.

...ministryně národní bezpečnosti tvrdila, že skenery na letištích nejsou postaveny tak, aby ukládaly a posílaly obrázky naskenovaných lidí. A vida, US Marshall Service (agenti, co hlídají letadla ve vzduchu) přiznali, že mají uložených 35 000 obrázků ze skenerů u federálního soudu v Orlandu.

Politici se klepou, média poskakují...žádný velký skandál, jen Julian Assange ukazuje jedovaté dokumenty. Ti za oponou a CIA jsou v klidu, zatímco ostatní polykají jed.
Posledni komentare
29.11.2010 19:39:53: vystihol si to... aj ja beriem wikileaks uz len ako propagandu.

Logem Velkého bratra je oko, které vše vidí, takže je to prakticky vševidoucí oko
v baráku plném kozích hlav.
Posledni komentare
28.11.2010 16:11:28: tvl !!!
Ve hře, která je plná těch jejich symbolů, se objeví i jejich jméno.
Jeden z prvních videoklipů nese menší zednářský rituál.

Ani se nebudu divit, když sám podezřelý řekne, že by to bez FBI nezvládl.

Chlapec bez dlah nemůže chodit, protože má špatně vyvinuté kotníky. Jenomže dlahy byly z kovu a jelikož se mohlo jednat o bombu, musel si je sdělat a chodit bez nich.
TSA se prý rodičům a chlapci omluvila.

Americká liga pro lidská práva obdržela za poslední měsíc 900 stížností na tyranii TSA.
1  
..  
30  
40  
..  
47  
48  
49  
50  
51  
..  
60  
70  
71