9/11 a NWO

Novinky


Ve sci-fi filmech jako Vetřelec 2 a 12 opic jsou vězňům dány čárové kódy pro lepší identifikaci. Ale dnešní realita je divočejší: Vědci navrhují čárové kódy pro embrya.

Skvělé video od KlluminatiAFF.

Muž si sbíral dešťovou vodu do cisterny na umytí auta. Jenže se dozvěděl jednu důležitou věc: Bez povolení to nejde. Musí na to mít vodní právo.

Agentura pro ochranu životního prostředí navrhuje regulaci odtoku dešťové vody.
...aktivista zavolala do Walmartu, aby se zeptala na jejich spolupráci s ministerstvem vnitřní bezpečnosti.
Podle odtajněného dokumentu napsaném před setkáním Tonyho Blaira a George Bushe v Camp David, Britské ministerstvo zahraničí plánovalo možnost napadení Iráku bez schválení OSN 6 měsíců před invazí.

..auta si budou povídat se silnicí. ČT ve videu v tomto článku přiznává, že jde sledovat auta přes mobilní telefony.

Další adept na cenzuru. :-)

Jesse Ventura a jeho tým vyšetřují ropnou katastrofu v Mexickém zálivu. Jde opravdu o velkou konspiraci? Jesse se dozví, že BP věděla o katastrofě předem a že ředitel společnosti své akcie krátce před katastrofou prodal. A stopa opět vede k Halliburtonu, který koupil společnost na úklid ropné skvrny a použil při tom nebezpečný Cortexifan a nejen to...Tým odhalí plán ke zničení celého pobřeží, vystěhování lidí z domovů a vytvoření velké ropné rafinérie a to vše s povolením Bílého domu
na úkor výdělku.

Díl bez titulek ke zhlédnutí zde, ke stažení zde.
Film Výstřel z roku 1981.
Crónicas Mracianas byla španělská late show, která běžela v letech 1997-2005.

Po Lady GaGa další zpěvačka, která má viditelné modřiny na nohou.
....Tvrdí svědek Paul Lemos na uvolněném videu od NISTu.

Velká sestra vyhlásila novou kampaň, a tak se Alex Jones rozhodl zavolat FBI, aby nahlásil podezřelou aktivitu Pentagonu.

Morální guvernér je nový program pro bezpilotní letouny, který "zabíjí bezpečně."
Zástupce kongresu Steve Cohen tlačil e-maily na TruTV a nazval Jesseho Venturu lhářem, protože "vypadal blbě".

Ministrně pro vnitřní bezpečnost Janet Napolitanová se spojila se administrátorkou  U.S. General Services Administration (GSA) Marthou Johnsonovou, s ředitelem Federal Protective Service (FPS) Ericem Pattersonem a Komisařem Public Buildings Bobem Peckem a oznámila rozšíření kampaně 
"Jestli něco uvidíte, nahlašte to" na 9000 federálních budov po celých USA.

Barbie s kamerou a USB výstupem jde na vánoční trh.
Americký muslim chtěl odpálit vojenskou vojenské náborové centrum v Baltimoru s falešnou bombou od FBI.


Společnost 601 s.r.o. v pondělí představila GPS lokátor, který si rodiče mohou pořídit ke sledování pohybu svých dětí. Potomkovi stačí připnout eLokátor NU.M8 na zápěstí a získají dokonalý přehled o tom, kde dítě je. Kritici ale tvrdí, že děti tím úplně ztratí soukromí, protože budou vědět, že je rodiče neustále sledují.


'Filmař Spike Jonze spolupracoval se skupinou Arcade Fire na krátkém filmu Scenes from the Suburbs. Následující video je z filmu, který byl natočen v Austinu v Texasu. Krátký film nebo spíš ukázka zobrazuje zemi pod stanným právem.

Američané mají prý nahlašovat podezřelé aktivity v obchodních domech. Vítejte v nacistické Americe.

Tímto chci také poukázat na to, jak tyto čipy přichází do podvědomí lidí.

Britští vědci představili malý čipový implantát, který pomocí elektrických impulsů vysílaných přímo do míchy může znovu rozpohybovat ochrnuté pacienty. Podobné terapie založené na stimulaci svalů nejsou úplně nové, ale stimulační zařízení byla dosud příliš velká a nedala se člověku implantovat přímo pod kůži.

Policisté neporušují zákon, když lidem podezřelým z nějakého trestného činu odebírají sliny nebo vlasy. Rozhodl o tom minulé úterý Ústavní soud a stanovisko zveřejnil na internetových stránkách. Tentýž soud v minulosti několikrát v podobném případu rozhodl opačně.

1  
..  
30  
40  
..  
45  
46  
47  
48  
49  
..  
60  
70  
71