9/11 a NWO

Novinky

Panenky mluví za vše.

Pár skrytých zpráv z Facebooku.
Posledni komentare
22.12.2010 00:58:49: Ale no, to uz trochu prehanate, este ten pacman... Verim v konspiracne teorie, viem co sa daje vo sv...

A je tu další přeložený díl.
Posledni komentare
14.01.2011 15:49:14: Našiel som chybu. V 24:28 min má byť Nevidela (Didn't) a nie Videla... je to aj počuť, že vysloví Di...

Halliburton zaplatil pokutu a náklady a Nigérie stahuje obvinění.

Velká sestra Janet Napolitanová vytvořila novou jednotku na dopady změny klimatu na domácí bezpečnostní operace.
Dnes na ČT.

Konečně jsem dokončil titulky na nejkontroverznější díl této série, kde Jesse Ventura a jeho tým odhalují Fusion centra a koncentrační tábory po celých USA.

Jesse Ventura se v posledním díle 2.řady vrací k 11.září...V 1.řadě se věnoval výhradně útoku na Dvojčata, teď se výhradně věnuje útoku na Pentagon....Jesse a jeho tým zjistí, jaké měl v ten den NORAD rozkazy, piloti za pravdu o 11.září vám dokážou přes simulátor, že je nemožné, aby Hani Hanjour nasměroval v takové rychlosti letadlo do Pentagonu, April Galopová potvrdí příběh o řízené střele, experti na změnu hlasu vám dokážou, že senátor Frank Olson lhal o telefonátu od své ženy, Rumsfeld a ohlášena ztráta 2 miliard dolarů z Pentagonu den před 9/11 a nakonec rozhovor Jesseho Ventury se členkou Vyšetřovací komise.

Díl ke stažení zde, titulky později.

Kim už o sobě dala vědět v boji proti AIDS a teď si celá rodina nafotila vánoční přání. Té šachovnice si všimne každý.

Washingtonské Metro v nejbližších plánuje začít náhodné prohlídky tašek pasažérů, řekla přepravní agentura ve čtvrtek, vrací se tedy k plánu oznámeném před dvěma lety.

Bývalí agenti FBI pomáhají místním úřadům trénovat tisíce sběračů odpadků po celé zemi nahlašovat "podezřelou aktivitu" policii.

Brandon Charles Boyd je skladatel a zpěvák docela známé kapely Incubus. Dál už není třeba vysvětlovat.

T.S.A. = Trained Sexual Assault

Žena tvrdí, že ji agenti osahávali prsa a když se její syn zeptal, proč prohledávají její mámu a ne jeho, agent odpověděl: "Protože nemáš prsa".

Policie v Long Beach zastřelila podezřelou osobu po té, co na ně mířila zbraní, která se až po výstřelech ukázala být jako stříkací pistole, kterou st
říkal trávník. Policie se ale brání a říká, že muž se na policisty otočil s údajnou pistolí, kterou prý držel jako tu opravdovou a vypadal, že chce střílet.

Halliburton prý chce zaplatit 250 milionů dolarů, aby zbavil Cheneyho obvinění z uplácení.

Nejúchylnější kampaň na boj proti AIDS. Už to tady bylo. Lady GaGa a Justin Timberlake se odhlásili z Facebooku kvůli tomu, aby lidí pomohli boji proti AIDS. Ono je to trochu divné, protože všechno ve směs to jsou loutky, u všech těchto lidí můžete vidět nějaké symboly. Tentokrát jsou tito lidé mrtví, digitálně se obětovali a vy na podezřelé číslo napíšete SMS
a pomůžete boji proti AIDS. A co víc, můžete si koupit tričko s čárovým kódem.

Policista naskenuje oko a podle duhovky najde pachatele.

Sestřenice zbraňového inspektora prolomila mlčení o sebevraždě Dr.Kellyho.

Nová aplikace umožňuje nahlásit podezřelou aktivitu federálním agenturám.
1  
..  
30  
40  
..  
44  
45  
46  
47  
48  
..  
60  
70  
71