9/11 a NWO

Novinky


Americká kongresmanka se chystá předložit návrh zákona, který v reakci na atentát v Arizoně zakáže volný prodej některých poloautomatických zbraní. Píše to v úterý deník The New York Times.

Poté, co začal Loughner střílet, někdo z davu na Loughnera vystřelil. Tuto zprávu odvysílal FOX News a poté už nikdy nebyla zmíněna.

Ministerstvo zdravotnictví pracuje na novele zákona, která znovu umožní postihovat rodiče za to, že odmítnou povinné očkování svých dětí.
Posledni komentare
07.06.2016 21:00:14: Mýlíte. Jsem si jistý. Mohu bránit svou pozici. Napište mi do PM. 8-O rychlé půjčky české budějovice...
16.06.2015 14:12:53: Je mi líto, ale myslím, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Mohu bránit svou pozici. Napište mi PM, diskuto...
Na místo přijel Loughner taxíkem s dalším mužem.

Dvěma francouzským reportérkám se podařilo pronést přes kontrolu na pařížském letišti Charles de Gaulle a na letišti v Marseille v příručním zavazadle poloautomatickou pistoli. A nebylo to nijak těžké.

Placený nástroj Sarah Palinové SarahPac volal v prosinci po zamíření M16tkou na kongresmanku Giffordsovou. Fotografie byla hned z webu Sarah Palinové vymazána a samotný vrah četl podle Youtube knížky, které používala CIA k ovládání mysli.
Posledni komentare
10.01.2011 16:26:18: Moment, Animal Farm je přece Farma Zvířat od George Orwella..výborná kniha
...odhalilo vyšetřování, v médiích žádný velký příběh, všecho v tichosti a opět nikdo nic.

Měsíce po vyhlášení Americké vlády, že je voda v Mexickém zálivu bezpečná, byly nalezeny malé vrstvy ropy v pobřežní bažině. To místní úředníky vede k obvinění příslušných úřadů z utajování.

...muž, který postřelil kongresmanku je šílený konspirační teoretik, který na svém kanálu na Youtube mluví o ovládání mysli a jeho rekrutování do armády.

19ti letý student čelí možnému odnětí svobody na 7 let za to, že natočil policistu, jak strká do 15ti letého kluka.
A není to už první případ.

Nedávno byli zatčeni zaměstnanci TSA za dětské porno. A teď, je vyšetřován další státní zaměstanec, tentokrát z velitelství FBI ve Washingtonu.

Je zajímavé, že někdo, komu se nelíbí kampaň ministerstva vnitřní bezpečnosti pošle na ministerstvo bombu s dopisem a média o tom mlčí.

Aktualizace 10:23
U nás si toho konečně začali všímat.

Forum budoucnosti představilo ve videu svět v roce 2040.
Tak tohle by mě v životě nenapadlo...

Dcery Karla Gotta dostanou náramek s GPS, protože zpěvák se bojí, aby nedopadly jak ztracená Anička.

Mobilní strážná věž má tonovaná okna, vyžaduje nejméně 3 lidi okolo, nahrává aktivitu na rekordér, přesouvá se z místa na místo a má ji policie v USA.

Na objednávku vládce Spojených arabských emirátů postavili v poušti zařízení, které už několikrát dokázalo, aby na požádání zapršelo.

Loutka Katy Perry, roboti, Marylin Monroe a šachovnice.

Expert na biologické a chemické bitvy, který byl také asistentem ministra letectva a sloužil po 3 prezidentské úřady (Reagan, Bush st. a Bush), byl nalezen zavražděn v odpadcích.
DVR a TEVO mažou dálkově epizody Konspiračních teorií s Jesse Venturou.

Tento film byl podezřelý už z jednoho důvodu - hraje tam Nicholas Cage.
Kdo si vzpomíná na propagandistický snímek World Trade Center, na Lovce pokladů nebo na Poselství (v odkazu mi to opět načítá špatný obrázek), tak už tuší.
Posledni komentare
03.01.2011 01:10:27: Akurat som to predvcerom pozeral a par symbolov som si tiez vsimol, ale inak je to velmi zabavny fil...

Nový mediální zákon začal od soboty platit v Maďarsku. Jeho nový dozorčí orgán už vyšetřuje první případ soukromé rozhlasové stanice, která zahrála písničku amerického rappera Ice-T, informuje agentura AFP.

68 škol ve Skotsku používá biometrické technologie na získání jídla v jídelně, kontrolu knih v knihovně a dokonce i na přístup na záchod.
1  
..  
20  
30  
..  
42  
43  
44  
45  
46  
..  
50  
60  
..  
71