9/11 a NWO

Novinky


Americká armáda podle FOX News oznámila tento projekt.

Obrovská vzducholoď za 211 milionů dolarů, je 7krát větší než vzducholoď od Goodyearu, 106 metrů dlouhá, může vystoupat do výšky 6 tisíc metrů a je vybavena spousty zaměnitelnými senzory. Má tolik kamer, že může vidět do dálky 117 metrů a je celá ovládána ze země. Během 15ti sekund můžete slyšet, co sledovaná osoba říká.


Jesse Ventura v pondělí napsal žalobu na agenturu zodpovědnou za bezpečnost na letištích TSA a proti Velké sestře Janet Napolitanové. Důvodem žaloby je invazivní prohlídka, kterou musel podstoupit poté, co detektor kovu zapípal u jeho umělé kyčle. Pak následovala prohlídka genitálií, osahávání a pocit poníženosti.
FEMA zakoupila za 140 milionů dolarů pro případ katastrofy balíčky záchranných jídel se spotřebou do 36ti měsíců.

Tyto bezpilotní letouny dostane policie v Miami, aby udržela lidi v bezpečí (odkdy se policie zajímá o bezpečí?), jsou prý měnší než ty v Afghanistánu a ve vzduchu je nikdo je neuvidí, takže to opět vzbuzuje obavy o soukromí.
Podle expertů je budou používat týmy SWAT na operace a rukojmými a podobné situace, v Texasu prý budou hlídat utkání Super Bowlu a v Británii letní olympiádu.
Posledni komentare
23.01.2011 21:14:45: já věděl, že bude rozumný sledovat future weapons - jasně dáš do báglu frčíš

Kvůli ptačímu trusu otrávilo ministerstvo zemědělství ptáky v Severní Dakotě.

Mexiko se podle vlády stane od pondělka první zemí, která bude používat skeny oční duchovky na identifikační průkazy.

Přesně jak se tvrdilo. V rámci programu "Jestli něco uvidíte, řekněte to" vydalo ministerstvo pro vnitřní bezpečnost videoklipy o tom, jak rozpoznat známky terorismu.

Pan kongresman, který se podepsal pod zákon o vězeňkých táborech pro normální lidi v případě nouze a následně cenzuroval díl Konspiračních teorií s Jesse Venturou řekl, že díky tomuto pořadu byli v Oklahomě zabiti dva zástupci šerifa.


Bomba zenachaná na cestě pochodu na dni Martina Luthera Kinga ve Spokane ve Washingtonu byla FBI popsána jako "domácí teror". Média ovšem o tomto incidentu mlčí. Proč tohle není větší příběh?
Vzduloď má prý pomoci k rychlému vyřešení zločinů.
Můžete na něj řvát, co chcete. On se stejně jenom usměje a zamává do kamery.
Posledni komentare
20.01.2011 21:01:15: na zahraničních servrech jsem slyšel dobrou reakci: já ho potkat tak mu řeknu bůh s tebou
20.01.2011 00:30:36: Vypadá ještě huř než SchwarzBilderberg. A to je co říct. Asi už na něho začíná působit peklo, do kte...
19.01.2011 02:56:48: kam ty na to chodíš, jednička z hvězdičkou

Oběť ovládání mysli a satanistického zneužívání Cathy O'Brien a tehdejší programer Mark Phillips natočili krátký dokument o své cestě.
Posledni komentare
07.06.2016 19:45:43: Navštívila pozoruhodnou myšlenku :-x první půjčka

Pan Burns, velký mafián ze Springfieldu nemá kde vyhodit radioatkivní odpad. Tak ho dá Homerovi do tašky....A následně na dálku odpálí nádraží....
Posledni komentare
16.01.2011 15:40:13: Ale stalo http://www.youtube.com/watch?v=7AMdHBgHtNE

Howard Schmidt, prezidentův asistent a koordinátor kybernetické bezpečnosti oznámil novou kampaň o internetové bezpečnosti. Udržet bezpečný internet je každého povinnost, lidé se mají prý zamyslet nad tím, na jaké stránky chodí, jaké služby využívají, než se na ně připojí - Přestaň. Mysli. Připoj se - další hovadina.

Napřed policie říkala,že kulka zasáhla kongresmankou zezadu a vyletěla předem, teď říkají, že kulka vletěla předem a vyletěla zezadu. To by taky mohlo znamenat, že střelec stál na opačné straně.

Podle uživatelů Twitteru by měla Sarah Palinová "dostat rakovinu a zemřít", "dostat kulku do hlavy místo Giffordsové", "jen zemřít" apod...Takových zpráv je Twitter plný.
1  
..  
20  
30  
..  
41  
42  
43  
44  
45  
..  
50  
60  
..  
71