9/11 a NWO

Novinky


V USA naprosto běžné. Policii v Hostonu prchal nezletilý podezřelý z bankovní loupeže. Policisté ale nastartovali auto, přejeli ho a ještě do něj několik minut kopali a mlátili. Město a státní návladní tyto záznamy od května skrývali několik měsíců a teď vyšly na veřejnost. 4 vyšetřovaní policisté se vinní necítí.
Posledni komentare
04.02.2011 17:34:08: si vsimnite toho prveho policajta čo začal kopat do hlavy ked dokopal zacal utekat a pak ho zacal na...

FBI porušila od 11.září zákony tisíckrát, shromažďovala informace od Americké veřejnosti, odhalila watchdog organizace.

Velká špehovací událost Velké sestry zlákala také další firmy k propagování Velkého bratra. Motorola v reklamě během Super Bowlu představí svůj nový tripod se sloganem "Sbohem 1984".


Zdá se ale, že nechvalně slavné ministertvo pro vnitřní bezpečnost (dále už jen DHS) převzalo, jak slibovalo, sportovní události.

Čím dál víc umělců začíná promlouvat o konspiraci kolem sebe.
Posledni komentare
04.02.2011 22:32:22: Mel Gibson: odkedy sa zle vyjadril o židoch, je na liekoch a preskakujem mu z toho, potom bije zeny....
02.02.2011 19:31:58: Krásně napsáno

A máme tu další úniky Wikileaks, které opět někomu nahrávají - Al-Kájda se snaží připravit špinavou bombu a FBI utekli 4 údajní teroristé, kteří podporovali únosce z 11.září a možná "sami plánovali útok". Tolik víc od člověka, kterého otravují konspirační teorie o 11.září.

Velká sestra Janet Napolitanová oznámila rozšíření kampaně na utkání Super Bowlu, na nejsledovanější akci v USA, kterou si u televizí nenechá ujít 80 milionů lidí.

Takovouhle věc budou používat policisté v Americe na své mise.
Posledni komentare
01.02.2011 20:38:24: každopádně celej tenhle kanál do představ edenu nepatří http://www.youtube.com/results?search_query=...
Jak USA převzaly ovládání mysli od nacistů.

Hračka vojáka má samopal a měří 7centimetrů. Letištní ochranka na leišti Gatwick ji považuje za hrozbu terorismu a nepustila 59ti letou ženu do letadla.

Videohra, kterou vyslala online sama FEMA připravuje děti na situace se zemětřesením. Prakticky v Illinois přistanou mimozemšťané a chtějí, abyste se zachránili před zemětřesením a říkají vám, co máte dělat.

Americká vláda se snaží přinutit občany, aby se připojili ke kampani "Jestli něco uvidíte, řekněte to" se speciálním zákonem.

Abdulmuttab jde tento týden opět k soudu, kde bude čelit obžalobě z pokusu o zabití a použítí zbraně hromadného ničení. Porota si předvolala spoustu svědků z letadla, které chtěl odpálit, není mezi nimi ale právník Kurt Haskell, který dodnes tvrdí, že vláda něco tají.

Tip poslal Tomas Mertin, dík tedy patří jemu.
Posledni komentare
27.01.2011 22:04:59: No takže nakonec abych hrál jen aktivity a člověče nezlob se... Strašný jak chtěj všechno vědět...

Tato firma má už dlouholetou zkušenost s "bezpečností".
Tentokrát ve státě, který uznal Palestinský stát.
Američan je podezříván z propašování 80ti zbraní do Velké Británie.

Duncan O'Finionan byl součástí tajných operací americké armády a součást projektu MK Ultra zvaném Projekt Talent. V 6ti letech ho rodiče odvedli do obchodu, odkud už se domů nevrátil. Postupným tréninkem a zákroky se z něj povedlo udělat dokonalého vojáka.
1  
..  
20  
30  
..  
40  
41  
42  
43  
44  
..  
50  
60  
..  
71