9/11 a NWO

Novinky

Otec Miley Cyrus mluví o tom, co zničilo celou rodinu a jak nemá kontrolu nad svou dcerou.

Argentina a USA jsou v diplomatické roztržce poté, co minulý týden úřady v Buenos Aires zabavili neregistrované zbraně a drogy v armádním letadle.

Rumsfeld dodnes odmítá říct, kam se podělo 2,3 trilionu dolarů z výdajů Pentagonu, které nahlásil den před 9/11. Sám řekl, že peníze utracené armádou představují hrozbu a musí přijít změna. Změna nastala druhý den, co finanční oddělení Pentagonu zničilo údajné letadlo. A výdaje na armádu pak byly ještě větší....
Posledni komentare
15.02.2011 17:06:47: Podle me neni takova sketa jak ty ostatni z party, i to priznani ve svych pametech ze Bush uvazoval ...
15.02.2011 16:36:37: reportaz CBS s CZ titulky: http://www.youtube.com/watch?v=6SxNR4GOHz4

Juan Manuel je připraven k legalizaci drog, pokud to sníží krminalitu v zemi.
Záznamy ukazují, že vrt asi 16 kilometrů od nechvalně slavného vrtu BP uniká do zálivu od roku 2004. Nikdo nic nechce komentovat.

Americký džihádista, který pomohl zařídit trénikový tábor, kde se učili sebevražední atentátníci z Londýna sestavovat výbušniny, byl po 4 a půl letech z možného 70ti letého trestu propuštěn tiše na svobodu.

Policista, který se hledání zúčastnil tvrdí, že nejmenovaná vládní agentura hledala minulý rok v přístavu v San Diegu jaderné zbraně.

...když nebude spolupracovat, dostane taserem mezi nohy.

Někteří říkají dodnes, že George H.W.Bush, don Bushova mafiánského klanu, není takový prasák, jak se říká apod. Náhodou jsem ale našel tohle starší video, kde si starý Georgík vyšel na oběd s herečkou Teri Hatcherovou, kterou jen tak ze srandy poplácal po zadku.

Tohle už je fakt šílené. To v tomhle odvětví ale asi všechno, dokud se v tom nezačnete rýpat. Internetem se šíří tyto dvě Obamovy fotografie, podle kterých se se zdá, že tam venku je Obama 2x...A není to vtip.

Zákon bude stejně prodloužen natrvalo, protože se vrací k dalšímu hlasování. A aby to bylo odůvodněné, Velká sestra Janet Napolitanová nejspíš asi zoufale řekla, že USA čelí největší hrozbě teroru od 11.září.

Vzhledem k tomu, jak ministerstvo pro vnitřní bezpečnost reklamu svou kampaň, je až z podivem, že když tam zavoláte, ozve se vám záznamník....Normálně by si člověk myslel, že na druhé straně bude osoba, která si vás poslechne a ne robot.

22-letý Paul Doomm jel 5.února na Zdravotní forum pro lidi postihnuté únikem ropy BP Dr.Wilmy Subrasové. Paul navštívil 93 doktorů a byl 14x hospitalizován. V zákulisí dostal několik záchvatů, které v tomto videu uvidíte. Tohle video bylo zveřejněno na žádost Paulove rodiny a ukazuje záchvaty, které mu BP způsobili.

Nové uvolněné dokumenty ukazují, že federálové nabízeli Terrymu Nicholsovi doživotní trest za to, že se přizná k telefonátu s varováním den před tragédií v Oklahomě.

Jestli to tak půjde dál, tak takhle dopadneme asi všichni.

Nejde o to, jestli někdo chce v boji proti narkomafii legalizovat drogy. Jde o to, kdo z toho doopravdy vydělává.

Prý nová tvrzení....Korexitem přiotrávení lidé trpí zdravotními problémy už 10 měsíců a Americká média o tom začínají opatrně mluvit teprve teď.

Přístroj dokáže přes betonovou zeď rozpoznat lidské dýchání.
Nový Revlon vám změním mysl zase a zase.

Tohle video spojí únos Johnyho Gosche, Larryho Kinga a Bílý dům.

Rumsfeld protvrdil to, co odhalily nedávné dokumenty.
1  
..  
20  
30  
..  
39  
40  
41  
42  
43  
..  
50  
60  
..  
71