9/11 a NWO

Novinky


Tehdejší ministr obranyDonald Rumsfeld v rozhovoru pro rádio The Opie and Anthony Show řekl, že nikdy neslyšel o budově č.7, která se po "požáru" zřítila jako domek z karet.
Nádraží Savannah v Georgii.....9ti letý chlapce vystoupí z vlaku a čeká ho prohlídka od TSA.

Americký velitel v rozporu se zákonem nasadil speciální skupinu pro psychologické operace na zákonodárce. Vojenští specialisté je během jejich návštěv Afghánistánu měli přesvědčit o potřebě navýšení rozpočtu a stavů pro afghánskou misi. Magazínu Rolling Stone to řekl důstojník, který byl úkolem pověřen.

Charlie Sheen se po roce (a po léčení ze záviislosti na drogách) vrací úplně čistý a je naštvaný, že Obama doposud neodpověděl na jeho prosbu, kterou mu v září 2009 poslal.

We are Change se během konference CPACu zeptalo Newta Dodgese na to, co dělal na Bohemian Grove.

Policie v Arvadu zatkla 11ti letého chlapce za kresbu, kterou ve škole nakreslil v rámci své terapie.

Hnutí We Are Change se podruhé zeptalo Donalda Rumsfelda, jestli našel 2,3 bilionu dolarů, které den před 9/11 označil za ztracené.
PuppetWorld Post odhalil další spojení mezi Wikileaks a Rotschildovou rodinu.

To, o čem jsem mluvil, přiznává už i ČT.

Dokumenty ukazují,  že Raymond Davis, Američan, který zabil v lednu v Lahore 2 pákistánce, má spojení se špionáží CIA a sabotáží letadel v Asijské zemi.

Začátkem měsíce na internetu objevily starší reportáže o setkání na Bohemian Grove, z roku 1984, 1991 a 1996.

Doplňuju mapu koncentráčních táborů William Lewise. I když se to tam pěkně blbě hledá, dá se to tam po delší době najít.
Posledni komentare
17.04.2011 00:45:45: Lady Gaga je Satanistka, stačí se podívat na ty její obleky, boty co vypadaji jako sanatovy kopyta, ...
Pentagon vytvořil kolibříka, který dokáže sledovat cíle ze vzduchu, aniž by si toho někdo všiml.

Střední škola v Anaheimu se stala první školou v USA, která používá u studentů technologii GPS.
Zločiny TSA se rozšiřují na vykrádání zavazadel, dětské porno a bitky mezi zaměstnanci letiště.

Vystoupení na British Awards stojí nad další zastávkou. Robbie Williams a jeho kapela Take That nejspíš asi varují lidi předtím, co příjde.
Další terorista, který prošel armádou. A kolikrát předtím to bylo vyvráceno také nejde spočítat.

Výrobce této populární stolní hry Hasbro chce zaujmout mladší generace tím, že hru zdigitalizuje. Tak na podzim příjdou s novou verzí - doprostřed hrací desky dají velkou věž, která vám spravuje peníze, hlídá vás, háže za vás kostkou a sleduje vaše finance.

Každý, kdo se zajímá o 9/11 tak ví, co Norman Mineta řekl před vyšetřovací komisi o viceprezidentu Dicku Cheneyem. Luke Rudkovski z We are Change se tedy Cheneyho zeptal, co dělal 9/11 v podzemním bunkru. Cheney se jen zasmál a šel dál.
Mimochodem, zebříček vyhledávacích pojmů na Googlu v USA poté vyhrálo spojení "Dick Cheney stand down order."
1  
..  
20  
30  
..  
38  
39  
40  
41  
42  
..  
50  
60  
..  
71