9/11 a NWO

Novinky


Zvažovaný zákon navrhuje instalaci zařízení, které před totálním zastavením auta dovolí 6 přestupků.

Bulvár TMZ uveřejnil zprávu, že policie prohledávala dům Charlieho Sheena poté, co dal policii někdo vědět, že má doma zbraň a chce si ublížit.

Britský premiér David Cameron řekl novinám Jewish News, že pokud opravdu bude Írán bojkotovat olympiádu, tak jim chybět nebude.

Podle soudních záznamů byla stránka řízena z kanceláře DHS v Clevelandu.

Policie v MIami obdržela bezpilotní letouny, které si před měsícem objednala.

Povedlo se mi umístit velmi rozsáhlou galerii fotografií z Bohemian Grove od samého počátku klubu. Jde celkem o 442 fotek od roku 1892 (!), mnozí z vás už ji tady nedávno viděli, akorát teď je online. Plus jsem přidal novější fotografie a u některých se mi povedly popisky. Jde o ročenky, menu z restaurací, slavná Chatell, Eisenhower, Bushové, Nixon apod.

Obama lhal, Guantanámo do roka od svého zvolení nezavřel, místo toho ho dva roky poté otevřel znovu. Nobelova cena míru je tu tedy na správném místě...

Okresní soud v Novém Jičíně dne 7. 3. 2011 vynesl absurdní rozhodnutí v kauze manželů obviněných z pomluvy. Manželé Ľubovi mají být vinni tím, že oznámili úřadům a později i médiím nepravosti, které se děly v dětském domově v Novém Jičíně. Po čtyřech letech je za to soud potrestal 5 měsíci odnětí svobody s odkladem na 14 měsíců. Manželé se na místě odvolali.
Na internetu se objevil záznam z kamery policejního vrtulníku z 9/11.
Posledni komentare
17.01.2018 01:03:39: Hlavně, že mají nápis rescue, přitom nezachránili ani jednoho člověka, který mával z místa nárazu....
Mladší syn britské královny Alžběty II., princ Andrew, se dostal pod velký tlak médií. Vévoda z Yorku má problémy kvůli přátelství s americkým miliardářem odsouzeným za sexuální delikty, fotografiím s nezletilou prostitutkou a blízkými vztahy se synem libyjského vůdce Muammara Kaddáfího. Kvůli těmto skandálům je ohroženo princovo další působení ve funkci britského obchodního emisara.

Globalista Havel stojí na straně bratrstva kočičí pracky, Klaus je opět proti.
Statistiky dokázaly, kolik kamer má v Británii Velký bratr.

ATF - federální úřad pro alkohol, tabák a zbraně, dávala skrz ministerstvo obrany zbraně do Mexika, aby zjistili, kde skončí. A to bez vědomí Mexické vlády.
Aspoň to tak tvrdí zvláštní agent John Dodson, kterému jedna ze zbraní zabila kolegu.

Kennedyho vrah, Palestinec Sirhan Sirhan, byl prý k vraždě z roku 1968 "naprogramován" v hypnóze. Uvádí tak alespoň jeho právník. Sirhan absolvoval už čtrnáctý soudní proces, ve kterém se snažil dosáhnout podmínečného propuštění. Další šanci má za 5 let.
Lybijský prezident řekl v živém televizním vysílání svoje.
...a další vymyšlená invaze do země s velkými zásobami ropy pomalu začíná.

Charlie Sheen nevylučuje, že CBS za ztrátu práce zažaluje, CBS údajně zvažuje za ztrátu zisků zažalovat Sheena.

Oni tvrdí, že to jsou číslice....Mně to ale jako čísla nikdy nepřipadlo.

Policie, která má kontrolovat všechny policie, která unikne každému zločinu a spadá jedině pod parlament mi přijde až moc podezřelá.
Posledni komentare
28.02.2011 21:54:41: Oproti Jessemu Venturovi slabota.
Ministerstvo pro vnitřní bezpečnost začne v létě testovat přenosný analyzér DNA.

Charlie Sheen v rádiových pořadech urazil producenty seriálu Dva a půl chlapa a seriál s největší pravděpodobností nejspíš definitivně končí.
Média ale zase říkají jen půlku příběhu.
1  
..  
20  
30  
..  
37  
38  
39  
40  
41  
..  
50  
60  
..  
71