9/11 a NWO

Novinky


NATO nakoupilo tanky a obrněná vozidla, které plánuje obarvit do barev Jamahiriyi a zabíjet civilisty, aby proti sobě rozeštvali kmeny, armádu a dobrovolníky.

Tři civilisté byli zabiti a pět dalších zraněno při explozi a opětovné palbě v Jemenkém hlavním městě Sana'a a v jížním městě Aden, uvedla Press TV.

Libyjský uprchlý lídr Muammar Kaddáfi nažizuje RB OSN, aby ochránila Sirtu od "zločinů" spáchaných letadly NATO.

Saudská Arábie poslala do Jemenu konvoj obrněných vozidel a vojenskou pomoc, aby pomohla zakročit proti populární revoluci.

Mluvčí libyjského režimu říká, že bývalý lídr Muammar Kaddáfi je pořád v Libyi a organizuje síly na dlouhou bitvu.

Jordánští protestanti se sešli u Americké ambasády v hlavním městě Amman, pálili Izraelské a Americké vlajky a požadovali ukončení vztahů s Tel Avivem a Washingtonem.
Posledni komentare
14.09.2011 23:31:05: http://www.obamaslibya.com/

Syrská opozice obviňuje zahraniční média poskytující zprávy ze špatných čísel, říká, že opravdová čísla zabitých lidí během nepokojů jsou o hodně menší, než média tvrdí.

Minimálně jeden proti-vládní demonstrant byl zabit v Bahrajnu poté, co Bahrajnští vojáci podporovaní Saudy vypustili slný plyn, aby rozprášili demonstranty požadující konec vládnutí Al Khalify.
Vyšší Iránský velitel říká, že se NATO musí omluvit libyjcům a zaplatit jim kompenzace za zničení Severo Afrického národa
Kaddáfiho překvapivý útok.
Vysoká komisařka OSN pro lidská práva Navi Pillay žádá, aby Jemenský režim zastavil násilí proti vlastním lidem a propustil všechny vězně zadržené během klidných protestů v zemi.

Vojenské letecké útoky proti proti-režimovým členům kmenů v jížních částech Jemenu zabily 10 lidí, uvedla Prees TV.

Britská vláda, blízký přítel Bahrajnu, pozvala utlačující režim na největší výprodej Britských zbraní i přes fakt, že režim použil Britské zbraně při útoku na protestanty v zemi.
Včerejší odpor libyjské Jamahiryi.

Politická a mediální poradkyně syrského prezidenta Bouthaina Shaaban říká, že během nepokojů v zemi ozbrojené gangy zabily už 700 lidí z bezpečnostních a policejních složek.
Nedávná depeše vydaná WikiLeaks odhaluje, že generální ředitel Al-Jazeery má vztahy s činiteli Americké vlády.
Teroristická síť Al-Káida zveřejnila v pondělí na internetu video k desátému výročí útoků z 11. září. Objevují se na něm záběry zabitého vůdce Usámy bin Ládina, jeho poselství americkému lidu i projev nového vůdce Ajmána Zavahrího, který ocenil tzv. arabské jaro.
Egyptská junta slibuje "tvrdá opatření" proti disentu.
Kyber specialisté ze syrské vlády údajně odhalili text proti-Damaškovské dohody o útoku mezi Tureckem a Francií.
Mustafa Jalil al-Terrorist otevřeně řekl, že bude slibovaná Šárija.
1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
20  
..  
71