9/11 a NWO

Novinky


USA převedly přes 90 milionů dolarů Bahrajnskému despotickému režimu od doby, co převzal úřad prezident Obama, Press TV sdělil politický pozorovatel.

Spojené státy a Bahrajn duskutují o dohodě, při které USA prodají království vojenské vybavení za 53 milionu dolarů, podle nedávné zprávy.

Hussein Harmoush utekl od Syrské arabské armády kvůli událostem na ulicích...ale založil novou Syrskou svobodnou armádu, která měla tohle násilí zastavit.
V Syrské televizi popsal, jak funguje zahraniční opozice.

NFL chce tuhle sezonu všechny fanoušky prohlížet od kotníků nahoru, aby vylepšila bezpečí fanoušků.

Saudy podporované Bahrajnské složky napadali proti-vládní protestanty v několika městech a vesnicích, několik protestantů zranili., zjistila Press TV.

FBI své agenty pro boj s terorismem učila, že "mainstreamoví" muslimové jsou pravděpodobně stoupenci teroristů a více zbožní muslimové jsou pravděpodobně "násilní".
Byl jsem schopen posbírat pár zpráv.
Prezident Jíhoafrické republiky Jacob Zuma říká, že Africká unie pořád neuznává libyjskou Národní přechodnou radu jako novou vládu.

Někteří vyšší činitelé NATO vyjádřili obavy o protahování Amerikou vedené misi v Libyi, žádají rychlé ukončení.

Tisíce Jordánců pořádalo v hlavním městě Amman demonstrace, požadovali uzavření Amerických a Izraelských ambasád v zemi a vyhoštění velvyslance.
S minimálním zájmem médií se 8.9. ve Štěpánově konalo vojenské cvičení.

Útoky Amerického dronu v Somálsku zanechaly minimálně 9 mrtvých civilistů a dalších 30 zraněných, uvedla Press TV

Syrské bezpečnostní složky zatkli Izraelského špiona, který přiznal plány zorchestrované režimem v Tel Avivu proti zemu, uvedla syrská média.
OSN na etnické čištění černých libyjců říká "bez komentáře".

Záhadné číslo sociálního pojištění z Connecticutu Barracka Obamy neprošlo systémem E-Verify.
1  
2  
3  
4  
..  
10  
20  
..  
71