9/11 a NWO

Novinky

Zrušená pedofilní stránka byla tajná operace Ministerstva pro vnitřní bezpečnost


Podle soudních záznamů byla stránka řízena z kanceláře DHS v Clevelandu.
Stránka “Precious Treasure Holiday Company”byla ještě před pár týdny aktivní, když firma provozující hosting odstranila stránku ze svého serveru, pravděpodobně kvůli stížnostem o jejím obsahu. Teď jsou návštěvníci precioustreasureholidaycompany.com vítání zprávou "Tato stránka byla zrušena".

Hlavní stránka obnášela tři symboly, které bulletin FBI identifikoval jako server  využíváný pedofily. Zkratka společnosti PHTC je jen nárážka na "pornografii nezletilých". Stránka pečlivě špatně napsala logo - "Pomáháme splnit vaši fantazii - také maskuje své nezákoné záměry.

Provozovatel hostingu vše nahlásil podle zákonů FBI.

Podle soudních záznamů  a několika zdrojů od tajné operace, stránka “Precious Treasure Holiday Company” byla řízena přiřazenými vyšetřovateli z kanceláře Ministerstva pro vnitřní bezpečnost v Clevelandu. V čestném přiznání agenta Gabriela Hagana stojí, že stránka je pospána jako "nabídka mezinárodní cesty z Ohia do Kanady za účelem sexu s nezletilými. Záznamy ukazují, že stránka byla poprvé zaregistrována v únoru 2010, další detaily o jejím vlastníkovi, stejně jako administrativní a technické kontaky, jsou tajemstvím.

http://www.thesmokinggun.com/documents/internet/undercover-web-site-derailed-hosting-firmŽádné komentáře