9/11 a NWO

Novinky

Zpráva z Tripoli: Válka NATO proti Libyjským civlistům


Dole je krátce popsáno pět vybraných nedávných incidentů jednoznačeného bombradování civilistů NATO, protože mezi obyvateli Tripoli jsou neustále diskutovány.

13.května 2011 přijela do Bredy delegace Muslimských lídrů, aby začali dialog se známými šejky z východní Libye, byli bombardováni v 1 hodinu ráno ve svém domě pro hosty dvěma bombami MK 82. 11 z nich bylo zabito na místě a 14 vážně zraněno. NATO tvrdí, že budova ubytovávala "Velící a kontrolní centrum." Všichni svědci a vlastník hotelu vehementně tohle tvrzení odmítali. Pozorovatel 3x vyslechl lídra delegace, Shieka Khalad Ali, aby se dozvěděl detaily. Léčí se ze šrapnelu v pravé noze a potvrzuje tvrzení očividných svědků. NATO rodinám nabídlo kompenzace.

Během brzkého rána 20.června 2011, osm střel a bomb zasáhlo domov Khaleda Al-Hamediho a jeho rodičů a rodiny. 15 členů rodiny a přátel bylo zabito, včetně Khaledove těhotné manželky, jeho sestry a tří dětí. NATO řeklo, že bombardovalo dům, protože byl vojenskou základnou nějakého druhu. Svědci, sousedé a nezávislí vyšetřovatelé odmítli, že se jednalo o vojenskou základnu nebo že zde byli přítomní vojáci.

Koncem června 2011, na hlavní cestě z Tripoli byl zasažen veřejný autobus se 12ti pasažéry střelou TOW a všichni pasažéři zemřeli. NATO řeklo, že veřejné autobusy jsou používány na transport armádního personálu. Zahraniční pozorovatelé, včetně tohoto, jednomyslně tvrdili, že neviděli v Tripoli žádný armádní personál, včetně tanků, APC nebo dokonce vojenského vybavení. Místní policie provádí bezpečnost ve městech a předměstí chrání sousedské hlídky.

6.června 2001 ve 2:30 ráno, byl bombardován komplex Vyšší komise pro děti v Tripoli, dva bloky od hotelu pozorovatele, 12ti raketami/bombami. V komplexu bylo Národní centrum pro Dawnův syndrom, včetně záznamů a kanceláře pro statistiky, Nadace pro postižené ženy, Centrum pro postižené dětí a Výzkumné národní centrum pro diabetes.

16.června 2011 v 5 ráno bombardovalo NATO soukromý hotel v Tripoli, zabilo tři lidi a zničilo restauraci a kuřácký bar Shisha.

Podle doktroů z nemocnice Sirte a Libyjských právníků zastupující oběti zločinů NATO, kteří mluvli během briefingu 8.7.2001, mají útoky NATO následky na lidském zdraví.

Mezi následky jsou nárůst mrtvice mezi hlavní populací od 5ti po 20% každý měsíc, 300% nárůst cukrovky a vysokého krevního tlaku, provnané se stejným časovým období v roce 2011.

Potraty v Libyi dramaticky rostou podle šéfa katolické církve, Giovanni Innocenzo Martinellihi, jednoho z nejpopulárnějších zbožných lídrů v této 99,5% muslimské zemi, který informoval návštěvníky, že každý den v nemocnici Green v Tripoli, kvůli bombardování NATO od března, bylo 50 potratů a čtyři úmrtí. Tyto statistiky byly potvrzeny během setkání 5.7.2001 s Dr. Mohamedem Milhatem, kardiologickým specialistou v Libyjském Brtiském léčebném centru, ten popsal také obrovský nárůst počet lidí stěžujících si na nemoci spojené se stresem.

Historie tvrdě odsoudí NATO za své zločiny. Doufejme, že se občané každé členského státu NATO budou snažit, aby ukončili mise a chránili civlisty v Libyi.

http://uruknet.info/?p=m79377&hd=&size=1&l=e

Žádné komentáře