9/11 a NWO

Novinky

Zbraně BATFE byly pašovány do Hondurasu v rakvích mrtvých imigrantů


Operace Castaeway: ATF posílala zbraně také do Hondurasu

Skupiny pro práva imigrantů v Hondurasu obviňují Mexickou vládu a BATFE z posílání zbraní uvnitř rakví místo ostatků imigrantů nalezených v masových hrobech v San Fernando. Honduraský tisk obviňuje Obamovu administraci a Úřad pro tabák, alkohol, zbraně a výbušniny nebo také BATFE, od doby, kdy se dozvěděli o Operaci Castaway, která je podobná Fast and Furious, kde BATFE prodala zbraně Mexickým drogovým kartelům.

Při operaci Castaway BATFE a DEA poslali tisíce zbraní z Floridy do Puerto Rica a Hondurasu. Některé ze zbraní byly dokonce nalezeny v Mendelinu v Kolumbii.

Začátkem tohoto roku byl v Mexickém San Fernando odhaleno několik masových hrobů. Většina lidských ostatků patřila údajně ilegálním imigrantům ze střední Ameriky, kteří nezaplatili Los Zetas za pašeráctví. Další byli místní obyvatelé a poslední tři z nich Američané.

Když Mexiko začalo zpracovávat a identifkovat těla a posílat jejich rakve do jejich zemí, drogové kartely a možné zkorumpované elementy v Mexické vládě využili rakve na posílání zbraní do zemí jako je Honduras a možná i Guatemala a El Salvador.

Mexický tisk teď uvádí, že agenti BATFE operující v Mexiku byli plně vědomi toho, že jejich agentura prodává a pašuje zbraně do Mexika. Někteří z nich se dokonce pašování mohli zúčastnit.

Byly zprávy popisující "těžkou vojenskou přítomnost" u hrobů těchto mrtvých imigrantů v Hondurasu. Vojáci hlídali rakve během pohřbů a zastavili každého, kdo se je snažil otevřít.

Někteří z rodin pozůstalých možná pořád doufá, že jejich milovaní pořád žijí a myslí, že jim Mexiko mohlo poslat špatné tělo. Kdyby se jim podařilo otevřít rakve, našli by místo těl zbraně.

Honduraská vláda žádá po mexické vysvětlení a asistenci při vyšetřování těchto zpráv. Spousta vyšetřovatelů a novinářů věří, že tohle byly některé ze zbraní prodaných drogovým kartelům BATFE.

http://deadlinelive.info/2011/08/02/deadline-live-exclusive-batfe-weapons-smuggled-into-honduras-inside-dead-immigrants%E2%80%99-coffins/

Žádné komentáře