9/11 a NWO

Novinky

Zatímco Londýn hořel, policii bylo přikázáno stát


Přesně jak jsme uvedli včera zprávy několika svědků, bylo dnes odhaleno, že policii bylo nařízeno stát a nechat Londýn shořet během první noci výtržností, akce rychle vedla k žádání vyděšené veřejnosti po vojácích na ulicích, gumových projektilech, vodních dělech a zákazu vycházení.

V úterý jsme popsali “nevýraznou policejní odezvu s několika zprávami od veřejnosti, že policie stála a dovolila hodiny výtržníkům vyrabovat velké obchody a malé soukromé obchody."

Podle svědků původních nepokojů v Tottenhamu byla policie viděna, jak “stojí a dovoluje výtržníkům způsobit chaos", tento trend pokračoval následující noci, než premiér David Cameron nařídil hlídku 10ti tisíci policistů do Londýna.

Tohle bylo potvrzeno zdrojem uvnitř Scotland Yardu, který řekl, že policii bylo nařízeno "stát a pozorovat" násilné zločiny spáchané proti lidem a soukromým pozemkům, pokynem, který jim zabraňoval zatýkání výtržníků.

“Očividně jim bylo řečeno, aby se snažili zabránit šíření násilí, ale ne chytit útočníky, kteří pak byli identifikováni z videa." napsal Daily Mail.

Rozhodnutí policie stát je vysvětlováno jako reakce k veřejnému protestu následovaným po smrti Iana Tomlinsona, prodavače novin, který byl zabit vzbouřenými policisty během summitu G20 v roce 2009.

http://www.prisonplanet.com/police-were-ordered-to-stand-down-as-london-burned.html

Žádné komentáře