9/11 a NWO

Novinky

Západní televize v Tripoli tají, ukrývá a lže


“Žiju teď v dojmu, že pracuji v sovětské televizi. Všechno je cenzurováno, všechno musí být schváleno kanceláří v Londýně. Natáčeli jsme Tripoli, čtvrť ovládanou rebely: těla mrtvých lidí v civilním oblečení, neozbrojení, jejich těla měla známky mučení. Fotografie jsme poslali do kanceláře. Pak jsem viděli vysílání s titulkem: "Lidé v Tripoli zabiti Kaddáfiho armádou."
Hned jsem zavolal do kanceláře a řekl jsem: v té čtvrťi není Kaddáfiho armáda, je ovládaná džihádisty." Odpověděli: "My víme víc!" A je celou dobu takhle." řekl ruský redaktor pracující pro manstreamovou televizi v Tripoli.

Podle něj se "nikdo nezajímá o to, co se doopravdy děje."

“V Tripoli je vše naopak, je to totální anarchie. Všude jsou stanoviště a identifikační karty jsou sledovány tak pečlivě, že si budete myslet, že umí anglicky. Ale když začnete mluvit, začnou na vás hledět. Je tu vojensky evropan oblečený jako místní, spojený se skoro každou jednotkou. Jestli ID vypadá podezřele, požáda o další kontrolu. A to on dělá konečné rozhodnutí, zda vás pustí dál nebo vás vrátí zpět. Je překvapující, že nikdo z nich nenosí obvyklou M-16, ale Kalashnikov." říká reportér.

Podle něj jsou teď buď džihádisté nebo ozbrojení evropaní, kteří velí Tripoli. "Zdá se, že si mezi sebou perfektně rozumí." dodal.

“Nikdo se o město nestará, na ulicích jsou hnijící těla a nikdo je nesbírá. Je tu místo v podstatě nasyceno krví vedle každého džihádistického stanoviště, ale nemůžete to natáčet. Nikdo na takový obrázek neskočí.

Včera jsem chtěli jet do Sirty, když nás kancelář požádala, aby jsme jeli natočit vítězství rebelů nad rodným městem plukovníka. Nepustili nás tam, stáli tam ti stejní "evropané". Můžete ale slyšet létat stíhačky NATO a bombardovat. Zdá se, že srovnávají město se zemí.

Takže jsme požádali některé "klauny" na předměstí Tripoli, aby za 50 dolarů pózovali před kamerou. Kancelář byla šťastná. Náš záběr byl ve vysílání s titulkem "Bitva o Sirtu", říká reportér

Nebudeme jmenovat něšeho kolegu, který je teď v Tripoli. Podle jeho slov - a není pro něj důvod říkat lež - je v tom víc než ztráta dobře placené práce.

http://www.mathaba.net/news/?x=628409


Žádné komentáře