9/11 a NWO

Novinky

Západ chtěl skrz Bin Ládina zabít Kadáffiho už v roce 1996, teď si pro něj jde osobně


V roce 2002 experti z francouzské rozvědky odhalili, jak západní tajné služby platili Libyjskou buňku Al-Kájdy, ovládanou přímo samotným Bin Ládinem, aby zavraždili Kadáfiho v květnu 1996, plán byl v květnu 1996 zmařen. Buňka byla vedena Anasem al-Libym, který byl s Bin Ládinem v Sudánu ještě předtím, než se vrrátil do OBL vrátil do Afghanistánu.

Byla to vlastně Kadáffiho Lybie, kde vydal první mezinárodní zatykač na Bin Ládina v roce 1998. Západní tajné služby zatykač zablokovali a dovolili Bin Ládinovi a jeho Al-Kájdě jít dál a zabít 200 lidí v bombových útocích na Americké ambasády v Tanzánii a Keni.

Někteří z velkých rebelů jsou finanováni a trénováni západními složkami jako součást buňky Al-Kájdy, která se snažila Kadáffiho zabít před 15ti lety.

http://www.prisonplanet.com/u-s-government-backs-libyan-al-qaeda-while-hyping-terror-attacks-inside-u-s.html

Každý je s každým kamarád, dokud drží stranu.

V prosinci 2010 se prezident EU Van Rompuy s Kadáfifim setkal, toho hned využil proslulá věčná ovečka Nigel Farrage.


EU head Van Rompuy holding hands with Col. Gaddafi in Dec. 2010Obama je den ode dne čím dál temnější člověk, tady na obrázku ho můžete vidět, jak si jde pro rozkazy od svých velitelů.Je jen otázka času, kdy začnou zabíjet civilisty, kdy začnou měnit režim k obrazu svému a kdy ovládnou největší zásoby ropy v Africe. Daleko větším cílem je"sundat" Ahmadinéžádův Írán a vyhrát 3.světovou válku. Mezitím se samozřejmě zvedne cena ropy a když se zvedne cena ropy, tak se zvedne cena skoro všeho.


Žádné komentáře