9/11 a NWO

Novinky

Zákonodárci tlačí na vyspělou strážnou věž pro "kontrolu davu"

Američtí zákonodárci včera viděli speciální demonstraci mobilní sledovací věžě (MUST), vysoké monitorovací věžě, která má být využívána pořádkovými složkami ve Spojených státech jako součást pohotovostní akce během občanských nepokojů.


Zařízení vyrobené Terrahawk, LLC je v podstatě vyspělá vězeňská strážná věž s monitorovacími a komunikačními schopnostmi.

Včera bylo ukázáno "členům Americké sněmovny reprezentantů a senátu spolu s jejich personálem; s MUST můžou pořádkové síly rychle zřídit mobilní monitorovací věž pro nouzové situace, ovládání davu nebo všeobecné monitorování." uvedl Homeland Security Newswire.

Fakt, že členové Kongresu a senátoři viděli zvláštní demonstraci naznačuje, že zákonodárci tlačí, aby se zařízení schválilo pro široké využití pořádkových sil doma a nejen u hranice s Mexikem.

Věž už je využívána ve Spojených státech na limitované úrovni. V prosinci členové týmu Tyrrany Response v Jižním New Jersey spatřili jednu jednotku se začerněnými okny vedle mětského parku v oblasti s malou kriminalitou a kde zůstala několik dní..

Věž také byla vytvořena, aby byla neprůstřelná, je obložená balistickými štíty,co naznačuje, že její využití je zaměřeno na nepřátelské situace a nejen na všeobecné monitorování.

http://www.infowars.com/lawmakers-pushed-to-approve-high-tech-guard-tower-for-crowd-control/
Žádné komentáře