9/11 a NWO

Novinky

Zajímavé reklamy v Česku a Slovensku


Za tyhle tipy děkuji uživateli jménem
Styyv Swanesoon.

První, reklama na T-Mobile, tady jsem si všiml velmi známých gest, které můžeme vídat v průmyslu normálně a další dvě pyramida a Škoda.

Reklama na T-Mobile a uši Mickey Mouse - když se podíváte na klip Lady Gaga Paparazzi, v němá má Lady GaGa uši Mickey Mouse a v klipu s Beyoncé Telephone, nosí ty uši Beyoncé. Ty uši jsou symbolem ovládání mysli, protože Mickey Mouse je z Disney, od velké taťky ovládání mysli.


Dále, co je více zarážející, ten symbolizmus jednoho oka (také symbolizuje 6tku), co dělají ty děti (!). No to je hnus, velebnosti!

A nakonec..."Když jsi šťastný, udělej čertíka"....


Poslední symbol jsme mohli také videt v reklama na XXXLutz....Tady staví velkou pyramidu. Ta pojišťovna se sice jmenuje Modrá pyramida, ale nikdy neměla takovou reklamu, nejen já, ale i další lidé berou pramidu jako další symbol. Jako odkaz na starodávný Egypt.A nakonec, reklama na Škodu a ďáblíci na motorkách.Nejvíce mně zaráží, že tohle nejsou reklamy ze zahraničí, ale jsou to české a slovenské reklamy. Není ani divu, vzhledem naší americké politiky, se právě tohle děje. Opět, se najdou ti, kteří budou tvrdit, že je to blbost, já ale myslím, že se u nás začínají mít svou sílu také.
Žádné komentáře